İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

22 Temmuz 2012 Pazar

LANCOME ARTLINER EYELINER TRACE DENSEBugün size Lancome un Artliner ını tanıtacağım. Ben aslında göz kaleminden vazgeçemeyen biriyimdir. Bunun sebebi Eyeliner a göre bulaşması vs yoktur. Hatasının telafisi daha kolay. Eyeliner kullanmakta özürlü biriyim anlayacağınız bir de şu kuyruk yapıyorlar ya acayip özeniyorum ama bir türlü de yapamıyorum sanırım bir gün oturup deneme yapmam gerekiyor başarmam için :)
Neyse konuyu çok daha fazla dağıtmadan artliner ı size tanıtayım.Fırçası gayet ince, ister ince bir hat şeklinde kullanın isterseniz de istediğiniz kalınlığa göre ayarlayın kullanın. Her iki kullanım için de bence çok ideal. Eyeliner özelliği gereği bu üründe akma dağılma yapmıyor ilerleyen saatlerde. Tutumu kolay ve ergonomik böylece eliniz titremeden ya da zorlanmadan eyelinerı kullanmanızı sağlıyor.  Sap kısmı uzun olduğu için elinizin içine güzel oturup hakimiyetin sizde olmasını sağlıyor. 1,4 ml boyutu.
4 rengi mevcut: Noir - siyah, blue cobalt - mavi, violet vibrant - mor, vert chrome - yeşil.
Şimdi benim kesinlikle Violet Vibrant ı almam gerekiyor biliyorsunuz mor delisi bir insanım koleksiyonumda eksiklik olmasın :) 


Sizin için bir deneme sürümü yaptım ama anca bu kadar oldu :) en kısa zamanda kuyruk yapmış haliyle karşınıza çıkmak dileğiyle...


2 yorum:

 1. Merhaba ben de yakın zamanda postunu paylaştım uzun senelerdir kullandığım bu ürünün.Göz kapağınızı kapatıp parmağınızla gerdirkditen sonra fırçayı çok hafif yan yatırıp göz pınarının biraz gerisinden başlayıp elinizi kaldırmadan tek bir seferde çekip kaldıysa boşlukları doldururmanızı öneririm.En son ince ucuyla göz pınarını çiziyorum ben.Kuyruk yapmadan hafif üçgen şeklinde bitiriyorum. Siyah mat bir farla da köşeli fırça yardımıyla pıt pıt yaparak sabitliyorum:) Saç maşasına da bayıldım.
  Bana da beklerim: www.beautifulandsweets.com
  inci

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba dediğiniz şekilde en kısa zamanda deneyeceğim :) teşekkür ederim. Blogunuzu da takibe aldım :) Paylaşımlar çok güzel

   Sil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13