İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

28 Temmuz 2012 Cumartesi

VICTORIA'S SECRET GLOW NUDE EYESHADOW - PARLAK GÖZ FARI


Dün size arkadaşımla İstinye Park'a gittiğimizden bahsetmiştim. Victoria's Secret mağazasını görünce hemen içeriye dalıp gezinmeye başladık. Buram buram parfüm kokuları içeriye insanları çekerken ben de makyaj malzemelerinin büyüsüne kapılıp incelemelerime başladım. :)

Eyelinerlar dikkatimi çekti hemen. Testerlarına baktım ama çok da hoşuma gitmedi açıkcası çünkü hemen dağılmaya müsait bir yapısının olduğunu testerını kullanırken farkettim. O sırada gözüme eyeshadowlar ilişti. Bunların yapısı bildiğimiz klasik göz farklarından biraz farklı. Toz şeklinde bir çok marka da bu tarz farlar var aslında Victoria's Secret de bu markalardan biri. 


Fotoğrafta görebileceğiniz gibi bir fırçası var. Sürümü kolay, zaten ucu süngerimsi bir madde olduğu için yumuşak. Ben Glow Nude rengini seçtim çünkü hem tek başına hem de baz olarak kullanabileceğim bir renk. Hafif ışıltılı o yüzden ben tek başına hem gece hem de gündüz makyajında yan ürünlerle kullanabilirim.Sizin için hem elimdeki hem de gözümdeki duruşunu fotoğrafladım. Gözümde başka hiç bir ürün yok biraz acele hazırladığım için sadece farın rengini göstermek istedim size. Umarım fikir edinmişsinizdir. Bu arada fiyatı 24 Tl. Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13