İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

3 Ağustos 2012 Cuma

Blog Önerileri 1

Bundan sonra bir aksilik olmadığı sürece takip ettiğim ve sevdiğim farklı kategorilerdeki blogları size kısaca tanıtacağım. Kim bilir belki sizin de ilginizi çekenler olabilir? Bu açıdan paylaşımlar önemlidir.

Kişisel Gelişim ve Deneme tadındaki güzel yazılar okumak isterseniz: 
Kendi blogum bu da ama farklı kullanıcı adı almıştım vakti zamanında o yüzden ben de hiç değiştirmedim buradan da size tanıtmak istedim bir diğer blogumu. Olumlu düşünme, olumsuzluklardan sıyrılma, evrenin çekim gücü, içimizdeki güçler, duyunca şaşıracağınız gerçek hikayeler, duygular ve çeşitli paylaşımları okuyup içinizde hissetmek isterseniz buyrun buradan bir göz atın derim.

Dünya'ya farklı bir yerden bakmak, gezmek ve öğrenmek isterseniz:
Benim de yeni keşfim olan bir blog. Butik otelleri çok iyi bilen sık sık seyahatleri olan bir yazara ait. Blogunda o kadar güzel gördüklerini fotoğraflarla ve cümlelerle anlatmış ki aynı yerleri görme isteği hemen uyandırıyor okuyanda. Denemenizi şiddetle tavsiye ederim. Buyrun şuradan bir göz atın.

Herşeyde eli kulağı olan bir yazarın paylaşımlarını okumak isterseniz:
Takıdan kozmetiğe internet alışverişlerine kadar bir sürü konu hakkında paylaşımlarda bulunan bir kova burcu. Ben severek takip ediyorum kendisini. Sizlere de tavsiye ederim. Buyrun oradan bir bakın ;)

5 yorum:

 1. bloguma beklerim :)
  makyajgunun.blogspot.com

  YanıtlayınSil
 2. Lovely posts and blog! Would you like to follow each other?

  YanıtlayınSil
 3. çok tesekkur ederımm :) hatta havaalanında berlıne gıtmek ıcın beklerken zar zor bır sekılde yazıyorum :)kendıne ck ıyı bak ben donenen kadar:)

  YanıtlayınSil
 4. selamlar ben de Bloguma beklerım,sevgıler.

  http://myshimizu.blogspot.com/

  YanıtlayınSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13