İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

9 Ocak 2013 Çarşamba

CHANEL MAKYAJ ÇANTASI TADINDAN YENMEZ Mİ :)

CHANEL MAKYAJ ÇANTASI TADINDAN YENMEZ Mİ :)


2012 senesinde 30 yaş doğum günüm olduğu için özel bir pasta yaptırmak istedim. Açıkcası 30 yaş doğum günüm için bayağı bir özendim. Pasta için düşünmeye başladım ne olabilir diye. Sonra blogumdan da aklıma makyaj çantası yaptırmak geldi. Araştırdım bir sürü makyaj çantası pastası buldum. Bir arkadaşım hobi olarak pasta işiyle ilgileniyordu hemen o aklıma geldi onunla fikrimi paylaştım ama benim doğum günü tarihinde kızının da yaş günü olduğu için ona hazırlık yapacağını söyledi. Boynumu büktüm "Ne yapıcam şimdi?" diye düşünürken Pastaloji'yi keşfettim. Hem pastaların fiyatları uygundu hem yeri bana çok yakındı hem de daha önce yaptıkları pastalar muhteşem görünüyordu. Hemen telefonla iletişime geçtim. Karı - koca çok tatlı bir çift. Beraber çalışıyorlar ve sizin isteklerinizi ellerinden geldiğince karşılamaya çalışıyorlar. Telefonda bana da çok yardımcı oldular ve fikir verdiler. Makyaj malzemelerinden bazılarını değiştirmek istedim. Sağolsunlar kabul ettiler. Tam istediğim gibi bir pastaya karar verdik. Fotoğrafta gördüğünüz pastamın içi taze meyveli. Kafamda meyvelerin buzlu kalması ile ilgili şüphem vardı onlarla paylaştığımda kesinlikle içimi rahat tutmam gerekdiğini söylediler ben de onlara güvendim ve pastamı ısmarladım, teslim alacağım günü sabırsızlıkla bekledim. 
Doğum günüm geldi çattı ve gittim pastayı almaya. Harika bir pasta beni karşıladı. Özenle ambalaja konulmuştu. Gerçekten çok fazla emek ve önem veriyor Pastaloji işlerini yaparken. Zaten yüzyüze tanışınca da gerçekten bu çifte iyi ki güvendiğime sevindim. Herkes pastamı acayip beğendi fotoğrafları çekilip hemen Facebook ve Twitter a yüklendi. Herkese ilginç ve güzel gelmişti bu Chanel Makyaj Çantası. Tadına gelince hayatımda yediğim ve beğendiğim nadir pastalardan biri. Meyveler gerçekten de taptazeydi korktuğum gibi buzlu falan kalmamıştı. Hafif bir pasta olmuştu dışındaki pasta hamuru bile süperdi sonuna kadar yedik diyebilirim. Bundan sonraki her etkinliğimde pastayı kesinlikle onlara yaptıracağım. Herkese de öneriyordum ama blogdan yazmak şimdi aklıma geldi. Ne de olsa 2013 doğum günüm yaklaşıyor bu seneki pasta için de araştırmalara girerim yakında ;)
Sitelerindeki bu pasta işte benim geçen seneki doğum günü pastam :) Üstündeki yazıyı da en yakın arkadaşlarımdan biri benim için yazdırmıştı. Onlara güzel bir model olduğu için sitelerine eklemişler. Ellerine sağlık ;)
Pastaloji:
http://www.pastaloji.com/
http://www.pastaloji.blogspot.com/

2 yorum:

  1. pasta çok enfes görünüyor.. geçmiş doğum gününüzde kutlu olsun :)

    YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13