İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

19 Ocak 2013 Cumartesi

INGLOT FIRÇALAR
Inglot mağazasındaki indirimi duymuştum ama gitmeye fırsat bulamadığım için bir türlü neler var neler yok bakamamıştım. Sosyal medyadan takip ettiğim kadarıyla herkes fırçalara saldırmıştım durumda çünkü 3 ürün alımına %50, 5 ürün alımına da %60 indirim olduğu için fırçalar gerçekten çok ucuza geliyor.
Mağazaya gittiğimde resmen fırça stoklarının eridiğini gördüm. Kalan fırçalardan 5 adet seçtim. Bir allık fırçası bulamadığım için çok üzgünüm ama napalım diğerleri çok çok işimi görecek. Pudra, fondöten ve far fırçaları aldım.

Üst fotoğraftaki fırça numaraları sırasıyla: 1SS, 21T, 4SS, 9S, 13P

1SS: Sincap tüyünden yapılmış bir pudra fırçası. Ele oturması açısından kullanımı çok rahat.

21T: Fondöten fırçası. Sentetik yapılı.

4SS: Sincap tüyünden yapılmış bir far fırçası ama ben bu fırçayı concealer fırçası olarak aldım. Aslında blogger arkadaşlarımın deyimiyle çok amaçlı bir fırça :)

9S: Samur bir far fırçası ince ucu sayesinde çok amaçlı kullanılabilir. Ben çok beğendim.

13P: Midilli tüyünden yapılmış bir far fırçası. Minik yapısı sayesinde kullanışlı bir fırça. Göz kalemini dağıtmak için bence ideal bir yapısı var.

Inglottaki satış elemanı fırçaları ayda 1 ya da  2 kez avucuma kremli saç şampuanı dökerek ılık suyun altında dairesel hareketlerle temizlememi önerdi. Sincap kılından olan 2 fırçayı yıkama işleminden sonra bir sonraki kullanıma kadar peçeteye sarılı olarak bırakmamı da söyledi.8 yorum:

 1. Caniim sadece bu fircalar mi kalmisti :s

  YanıtlaSil
 2. 12 çeşit falan kalmıştı ama ben bu 5 tanesini aldım ;)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. yüz fırçalarından başka varmıydı hatırlayabiliyormusun :( bi de hepsine toplam ne kadar ödedin :(

   Sil
  2. Yüz fırçalarından başka varmıydı hatırlamıyorum ama genelde far fırçaları kalmıştı. Allık fırçasını alamadığım için çok üzüldüm.
   Toplamda 285 TL tutuyor ama 5 ürüne %60 indirim olunca 5 fırça 114 TL ye geldi canım ;)

   Sil
 3. off yetişemedim ben buna..taşınma işi beni dış dünyayla baglantımı koparmışş :(güle güle kullan

  YanıtlaSil
 4. Pudra fırçası da alsaymışım keşke sende görünce aklıma geldi. 21T fondoten fırçasını iki gidişimde de sepete atıp cıkardım emin olamadım. 4ss concealer, highlighter vs. herseye uyuyor seviyorum ben.

  YanıtlaSil
 5. cnm bu alışveriş nerede ki inglottan yapılmıştı :)

  YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13