İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

10 Ocak 2013 Perşembe

YVES ROCHER FARLARIBir ara Yves Rocher'dan sık sık alışveriş yapıyordum. Bu alışveriş yaptığım günlerde farklı farklı zamanlarda almış olduğum Yves Rocher Tekli Farlarını size tanıtmadığımı hatırladım.
Fotoğraflardan da anlaşılacağı gibi en son pembe rengini aldım ve daha hiç kullanmadım.

Renkler sırasıyla:
43 - MAUVE IRIS
61 - BLEU CLEMATITE
31 - BAIE ROSE

Aslında genellikle koyu gri ve hatta daha çok da siyah renk far kullanan biri olarak mor rengi nerede görsem alıp bakmadan edemiyorum. BOURJOIS REGARD EFFET mor göz kalemi ile mor farı kombin yapıp bir kaç kere kullandım. Genelde NARS FAR BAZI ile kullandığım için çok fazla kaybolmadı ama tek kullandığım zamanlarda ise çok fazla dağıldığını farkettim.

Mavi far ise gözümde istediğim tonlarda durmadı aslında artık benim ten rengimden mi kaynaklanıyor yoksa kullanmadan önce gördüğüm renkle sürdükten sonraki renk uyuşmadığı için mi oluyor bilmiyorum ama çok fazla ihtiyacımı karşılamadı diyebilirim.

Pembe rengi hayatımda da çok fazla kullanan bir insan değilim bu yüzden bu renk hiç farım yoktu elimin altında bulunsun belki bir gün ihtiyaç duyarım diye aldığım bir renk.

Fotoğraflarını ayrıntılı olarak çektim. Swatches da göründüğü gibi pembe çok çok açık bir ton hiç belli olmuyor. Belki bir renk ile karıştırılıp sürülebilir.

Normalde fiyatları 22.90 ama şu sıralar indirimde o yüzden 18 Tl civarında satın alabilirsiniz.

1 yorum:

  1. merhaba,
    ben de almıştım bu tekli farlardan.
    dediğiniz gibi kalıcılık ve renk verme kötü.
    o paraya değmiyor

    YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13