İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

2 Şubat 2013 Cumartesi

CUMARTESİ OJESİGündüz oje sürmesini sevmeyen biri olarak her zaman oje sürme işini geceye bırakanlardanım. Hatta gece sürdüğüm oje yüzünden başıma gelmeyen kalmadı desem yeridir en berbatı da tam kurumayan tek elimin parmaklarının pijamama yapışmasıydı :) Sabah kadar öyle uyumuşum ve sabah uyandığımda bunun farkına varmıştım :) Sonra çeşitli yöntemler geliştirdim şimdi ojelerim bozulmadan uyuyabiliyorum. Her zaman başucumda bir oje bırakırım ;)
Dün gece de PASTEL 37 numaralı ojeyi sürdüm. Her markanın kırmızı rengini aldım ve denedim ama en sevdiğim kırmızı Pastel 37 oldu. Çabuk kuruyor ve dayanıklı ;)
Bu arada ben hayatımda hiç manikür yaptırmadım tırnaklarım kötü görünüyorsa kusura bakmayın :)
Bir ara tırnak süsü için baskı makinesi bile almıştım ama nereye kaldırdığımı hatırlamadığım için Gratis'ten aldığım bu güzel minik taşlı ve kalpki stickerı yapıştırdım hemen ;) Gratis'te sticker olarak hem çok çeşit var hem de fiyatları uygun. Yine bir o standa göz atma vaktim gelmiş onu anladım ;)

3 yorum:

 1. Bende ojemi gece sürüyorum.Aslında gece sürünce bozulma riski minimuma iniyor.Gündüz sürdüğüm ojeyi şimdiye kadar bozmadığım gün azdır.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aynen ben de öyle o yüzden tam yatmadan önce sürmeyi tercih ediyorum :)

   Sil
 2. merhba öncelikletırnak kesiminiz çok hoş bunu belirtmeden edemeyeceğim bir de yazınızda Sonra çeşitli yöntemler geliştirdim şimdi ojelerim bozulmadan uyuyabiliyorum. demişsiniz nedir bu işin sırrı bizede söyleseniz=)

  YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13