Takipçiler

Adsense 3

Instagram

31 Ocak 2014 Cuma

Ixora Jasmine Eau De Parfüm ve Ixora Yeşil Çay Kolonya
Birkaç gün önce Ixora Parfüm'den bir kargo aldım. Ixora Parfüm bana denemem için Jasmine Eau De Parfüm ve Yeşil Çay kolonya ürünlerinden yollamıştı. Merakla ürünleri inceledim ve denedim şimdi de sizinle paylaşmak istiyorum. 

Jasmine Eau De Parfüm Pastel serisinden... Bu seri de  hindistan cevizi, çilek, yasemin, kiraz çiçeği ve beyaz misk seçenekleri mevcut. Her tarza ve her zevke uygun bir parfüm mutlaka Ixora Parfüm'de bulabilirsiniz. Pastel Serisi hariç kadın ve erkek parfümlerinde de birçok seçenek var.

Ixora Parfüm'de sadece parfüm değil ortam kokulandırma, oda spreyi, kişisel bakım ürünleri, kil maskesi, duş jeli, kolonya, body mist, likit el sabunu, deodorant ve roll-on deodorant gibi ürünler de var.

Yasemin kokusunu çok seven bir insan olarak ben Jasmine Eau De Parfüme gerçekten bayıldım. Kalıcı olması da çok hoşuma gitti. Ayrıca ambalajları da çok güzel ve kaliteli. Bence her zaman kullanılabilecek bir parfüm. 

Özelliklerine gelirsek; 
50ml boyutunda .
Koku Ailesi: oryantal çiçek
Koku Notaları: yasemin, neroli, vanilya, sandal ağacı

Ürünü incelemek ve almak isterseniz buraya TIK TIK ;)


En çok limon kolonyasını severim ve kullanırım. Daha önce denediğim farklı esanslı kolonyalara da pek alışamamıştım ta ki Ixora Parfüm'ün bana yolladığı Yeşil Çay Kolonyasını deneyene kadar :)

Gerçekten çok hoş kokulu bir kolonya. Yeşil Çay yazısını şişenin üzerinde görünce hiç bu kadar güzel olacağı aklıma gelmemişti ama iyi ki denemişim. Uzun süre de elinizden kokusu hiç gitmiyor. Kokusu o kadar hoşuma gitti ki ellerimi sık sık koklayan biri oldum bu bir kaç günde :) 

Ixora'nın Eau De Cologne serisinde 4 çeşit mevcut.

Ihlamur Çiçeği: Çiçeksi, 
İncir: Oryantal, 
Yeşil Çay: Fresh, 
Mandalina: Meyve

Boyutları 150ml 

Siz de bu kolonyalara sahip olmak isterseniz buraya TIK TIK ;)

İlerleyen günlerde Ixora Parfüm ile birlikte size çok hoş sürprizlerimiz olabilir takipte kalın ;)

1 yorum:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13