İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

5 Şubat 2014 Çarşamba

MoodMatcher Luxe Twist Stick Renk Değiştiren Kalıcı RujBloglarda ve kozmetik dükkanlarında bu tarz rujlara denk gelmeye başlayınca alıp ben de bir denemek istedim. MoodMatcher Luxe serisinin 6 adet rengi bulunuyor. Baktığınız zaman bunlar nasıl renk demeyin :) Sihirli rujlar karşınızda :) Mavi ya da yeşil hatta sarı da alsanız dudağınıza sürdüğünüzde dudak renginize göre renk değiştiriyor. Başlangıçta farklı renklerde olmaları ise dudak renginize göre en fazla ne kadar pembe ya da kırmızı tonlarına bürüneceğini belirtiyor. Mesela benim aldığım renk mavi koyu bir pembeye kadar renk değiştiriyor ama mesela diğer renklerden birisi en fazla kırmızı renge kadar renk değiştirebiliyordu. Ya da bir başka renk tatlı bir pembe rengine bürünüyor. Zevk size kalmış çünkü en fazla ne kadar dudaklarınız renklensin istiyorsanız ona göre seçim yapın çünkü bu rujlar 12 saat dudakta kalmayı vaad ediyor.


Ben alıp denediğimde benim seçtiğim bu mavi ruj koyu ama canlı bir pembe renge kadar renk değiştirdi. Aşağıdaki en son fotoğrafta elimde aslında çok uçuk pembe görünüyor ruj ama işte dudak rengim onun daha fazla koyu olmasını sağladı. Ruju sürdükten sonra yemek yedim bir şeyler içtim. İlk sürdüğüm canlılığı ve barizliği kalmadı ama yine de kalıcılığı gerçekten doğru. Akşama kadar o renk vermesi dudağımda devam etti.

Kalemtraşın kalın tarafı ile bu kalem rujları açmak mümkün kendinden açılmalı yapmamışlar ne yazık ki. Serinin diğer rujlarına da bakmak isterseniz MoodMatcher sizi bekliyor ;)Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13