İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

16 Mart 2014 Pazar

John Frieda Frizz-Ease Isıya Karşı Koruyucu Serum 50 ml

                                  

Ününü duyup bir kaç ay önce Watsons indiriminden alıp ama dolabın arkasında kaldığı için yeni bulup sevindiğim bu ürünün güzelliklerini sizinle paylaşmak istiyorum. John Frieda Frizz-Ease Isıya Karşı Koruyucu Serumu sık sık maşa yapan ya da düzleştirici kullanan biri iseniz gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.
Bu serum ısının neden olduğu hasara karşı güçlü koruma sağlamaya, saç tellerini pürüzsüzleştirme, parlak ve yumuşak saçlara, kırılmaları ve saç uçlarında oluşan ayrılmaları engellemeye, elektriklenme ve kabarma problemini önlemeye yardımcı oluyor. 

Isıya karşı koruyucu etkisi harici ben çok farklı bir yönünden de memnun kaldım. Saçlarım dümdüz olduğu için maşa yapsam da çok dayanıklı olmuyor bir süre sonra saçlarım bozulmaya ve hatta dümdüz olmaya başlıyor. Bir kaç ürün kullanıp bu sorunumu zaman zaman aşsam da kullandığım ürünün stok sorunu yüzünden artık peşini bırakmıştım bu maşa işinin. John Frieda serumu denemek için sadece saçımın ön kısmına maşa yaptım. İlk olarak bir fıs serumu avucumda iyide dağıttım sonra da maşa yapacağım kadar saçıma iyice yedirdim saç diplerine değdirmeden. Daha sonra da maşayı yaptım. Gerçekten yumuşak ve parlak olduğunu farkettim saçlarımın buraya kadar herşey normal :) Dışarı çıktım ve gün boyunca rüzgara maruz kaldım diyebilirim ve sonuç şaşırtıcı... Gün sonunda eve döndüğüm zaman saçımın hiç bozulmaması beni gerçekten şaşırttı. Rüzgarda dağıldığını dalgalandığını farkettim hatta bozulduğunu sanmıştım ama tekrardan eski formuna dönüp kalıcılığını bana ispatladı. Eğer siz de benim gibi düz saçlıysanız hem saçlarınızı ısıya karşı korumak hem de kalıcı şekil için şiddetle size bu ürünü tavsiye ediyorum.

                                  

2 yorum:

  1. Ben de bigudi kullanıyorum, sprey kullanmaktan da hoşlanmıyorum. Dalgaların kalıcı olması için kullansam mı acaba? Serum çok nemli bırakıyor mu saçı?

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Ben kuru saçıma uyguladım zaten az birşey uygulanıyor ıslak kalmıyor hiç.

      Sil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13