İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

26 Haziran 2014 Perşembe

BİR PERŞEMBE PAZARI GÜNLÜĞÜ

Minübüs yolundan perşembe günü geçerseniz Erenköy civarlarında trafik neden tıkalı diye sormayın hiç :) Çünkü o gün Erenköy'de perşembe pazarı var :) Tenteleri gördünüz mü hemen sokaktan içeri girin. Minübüs yoluna kadar çıkan pazar sokaklarından özellikle başında kıyafetler olan Diyar Burma'nın sokağından içeri girerseniz iyi bir yerden pazara başlamış olursunuz ;)

Hemen ilk sağda sanırım çıkmaz bir sokak sizi bekliyor ve alabildiğince güzel ve değişik ürünleri burada bulabilirsiniz. Özellikle sağdan başlayan giyim tezgahlarından ilk birkaç tanesi çok başarılı. Bugün o sokaktaki çoğu tezgah 10Tl idi ve gerçekten fiyatına göre yüksek performanslı ürünler de mevcut.

Bu sokakta işiniz biter bitmez geri dönün ve ilk girdiğiniz sokaktan aşağı doğu yürümeye devam edin yolun ayrılmasına az birşey kala sol tarafta size kesinlikle tavsiye edeceğim bir tezgah bulacaksınız. Ürünler 20 den başlar ve yukarı devam eder. Çok çeşitli kıyafetler mevcut ve gerçekten çok başarılı ve kaliteliler. Mesela şu sıralar çok moda olan dar kot elbiseler bugün 35 tl idi. Ben daha tıpatıp aynısını 45 tl ye görmüştüm. Ayrıca üzerinize olmazsa hiç üzülmeyin haftaya değişim yapabiliyorsunuz. İşe ya da şık olmanız gereken bir yere giyeceğiniz güzle bluzler de 20 tl fiyattan satılıyor.

Sokaktan aşağı devam edin ve yol ikiye ayrılacaktır. Sağa dönüş devam ederseniz yine birbirinden güzel ürünler sizleri bekliyor olacak. Solda ayrılan kollarına da bakarsanız memnun kalacağınız bir alışveriş yapmış olacaksınız.Bu arada yolun sonuna doğru hani şu çok moda olan taşlı kot şapkalardan satan bir tezgah gördüm. Mağaza da ya da instagramda satış fiyatı 40-50tl idi ama tezgaha sorduğumda 25 tl fiyat verdi. Salı günü Kadıköy Bahariye'den Boğa'ya doğru yürürken de soldaki "Uzak Işıklar" mağazasında aynı şapkaları 20tl ye gördüm ilgilenenlerin bilgisine... :)

2 yorum:

  1. erenköy pazarı benim favorimdir ne zaman yolum düşse mutlaka uğrarım..

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. Aynen benim de favorim çok seviyorum gezmesi de keyifli ;)

      Sil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13