İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

11 Şubat 2015 Çarşamba

Shiseido Radiant Lifting Foundation Spf15 - Fondöten

Shiseido Radiant Lifting Foundation Spf15 -  Fondöten
Shiseido Radiant Lifting Foundation Spf15 -  Fondöten
Ben genelde tek ürünle yetinmeyen biriyim. Bir tane fondöten nedense bana yetmez bitmeden başka aldığımda olur. Bunlardan biri de Shiseido Radiant Lifting Foundation Spf15 -  Fondöten. Bir tanıdığımda bu ürünü görmüştüm ve gerçekten beni çok etkilemişti çünkü kapatıcılığı çok iyi gelmişti gözüme. Daha sonra almaya gittiğimde Boyner'deki satış danışmanı beni etkiledi biraz açıkcası ve vazgeçirmişti. Aradan aylar geçti ama benim aklım kaldı tabi. Hatta ondan sonra başka markalarda aldım. Yılbaşı öncesi Sephora'da gezinirlen Shiseido standını görünce yine aklımdan geçti bu fondöten hemen denedim ve sepetime attım. Shiseido Radiant Lifting Foundation Spf15 -  Fondöten
Shiseido Radiant Lifting Foundation Spf15 -  Fondöten

Aldıktan sonra hemen kullanmak istemedim çünkü elimde başka fondötenler de vardı ziyan etmeyeyim dedim ama kullanınca da vallahi bırakamadım. Kapatıcılığı etkileyecek kadar başarılı kalıcılığı süper değil ama yine de fena sayılmaz.

Mat bitişli bir fondöten olmasını çok sevdim. Parlama falan yapmıyor. Yapı olarak çok ince değil. Işığı yansıtan bir yapıya sahip. Cildiniz yaşı kesinlikle gençleşecek bu fondötenle.  İçeriğinde bulunan Pürüzsüz wrap yağı, hidroksiprolin ve gül elma yaprağı özü kırışıklıkları ve cildi sıkılaştırmak için bol nem sağlar.

Shiseido Radiant Lifting Foundation Spf15 -  Fondöten
Shiseido Radiant Lifting Foundation Spf15 -  Fondöten

8 farklı renk tonu mevcut bendekinin numarası 60. Ürün 30ml. ve pompalı bir şişeye sahip ki ben pompalı ürünleri gerçekten çok seviyorum çünkü kullanış açısından gerçekten hem hijyenik hem de pratik oluyor. Tek pompa fondöten benim tüm yüzüm için yeterli oluyor. 


Shiseido Radiant Lifting Foundation Spf15 -  Fondöten
Shiseido Radiant Lifting Foundation Spf15 -  Fondöten2 yorum:

  1. Merhaba güzel blogları takip etmek için blogların takipçilerinden yola çıkarak şans eseri sizi buldum ^-^ Sayfanızı çok beğendim ve gfc ile takip ettim, banada beklerim ^-^ Neyle alakalı bir blog derseniz çoğunlukla makyaj üzerine yazıyorum :) www.sanatinsaklisirlari.blogspot.com

    YanıtlaSil
  2. Renk tonları hakkında bilgi verebilirmisiniz. Açık tenliyin biraz kumral tonları seviyorum

    YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13