İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

27 Nisan 2015 Pazartesi

Bath&Body Works Lip Balm Strawberry


Bath&Body Works Lip Balm
Bath&Body Works Lip Balm
Bath&Body Works mağazasının caddedeki şubesi kapanınca çok sevdiğim Bath&Body Works Paris Amour duş jelinden stoklamak için İstinye Park mağazasına gittim. Bath&Body Works e girince zaten gözünüzü etraftan burnunuzu da kokulardan alamıyorsunuz. Alacaklarımı aldım hatta hepsi Paris Amour serisinden oldu çünkü 6 al 3 öde kampanyasına denk geldim :)

Kasaya doğru ilerlerken gözüm lip glossların olduğu reyonda durdu ve bu fotoğraflarını gördüğünüz lip balma takıldı. Açıkcası ambalajı çok hoşuma gittiği için hemen sepetime ekledim. Çileği, kokusunu ve tadını çok sevdiğim için bu minik Bath&Body Works Lip Balm Strawberry nin de hoşuma gideceğini düşündüm.

Bath&Body Works Lip Balm
Bath&Body Works Lip Balm
Eve gelir gelmez denedim ve hem kokusuna hem de tadına bayıldım diyebilirim. Dudaklara çok fazla nem katmasa da sürdükten sonra dudaklarınızda kalan o çilek tadı bence süper ayrıca sürerken ve sürdükten sonra da bayağı bir süre aldığınız o çilek kokusu yine sizi mest ediyor diyebilirim. Eğer çilek seviyorsanız gerçekten çok sevecekseniz siz de bu ürünü.

Gramaj olarak 5,2 gram ve fiyat olarak da yanılmıyorsam 20 tl civarıydı.

Ambalajına gelirsek; Biraz Eos lip balmlara benzer bir ambalajı var tabi çilek modelli :) Ama kullanım tarzı ile onunla aynı diyebilirim. 

Bath&Body Works Lip Balm
Bath&Body Works Lip Balm

7 yorum:

 1. ya niye kapandı bu cadde alamadım ama çok kötü oldu yakın yakın gidiyordum ne güzel :-(( Akasya'ya falan mı açtılar ki bunlar acaba??

  YanıtlayınSil
 2. merhaba bu ürün güzelmiş şirinmiş ama pek pahalıymış :) bu arada ben de bloğuma izleyicim olarak katılmanızı isterim :)
  http://kozmetikpsikolojisi.blogspot.com.tr/

  YanıtlayınSil
 3. Keşke Ankaradada olsa :( Bayıldım tipine yaaa :) Banada bekliyorum mutlaka :)

  www.beautybygizzy.blogspot.com.tr

  YanıtlayınSil
 4. MERHABA BLOĞUNU YENİ KEŞFETTİM VE TAKİBE ALDIM.BLOĞUMADA BEKLERİM :)
  http://seviimlihbidunyasi.blogspot.com.tr/

  YanıtlayınSil
 5. Merhaba, ürünü ben de beğendim rengi ve ambalajı çok güzel güle güle kullanın :) Bloğunuzu izlemeye alıyorum. Benim bloğuma da beklerim :) http://makyajcimm.blogspot.com.tr

  YanıtlayınSil
 6. Merhaba bloğunu modalandda keşfettim ve takibe aldım. Benimde bir bloğum var. Ziyaretin beni mutlu edecek :) Sevgilerimle ( apaydindunyam.blogspot.com)

  YanıtlayınSil
 7. Blogunuzu takibe aldım banada bekliyorum :) http://guldentavsiyeler.blogspot.com.tr/

  YanıtlayınSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13