İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

28 Mart 2016 Pazartesi

www.tabloda.com sitesini ziyaret ettiniz mi?


Bloggerlar Paylaşıyor sitesinin  Sultanahmet'deki Eresin Crown Otel'de gerçekleşen etkinliğinde sponsor olan firmalardan biri de www.tabloda.com sitesiydi. Duvarınızı renklendirmek, yeni taşınan arkadaşınıza güzel bir ev hediyesi almak ya da sevgilinize sürpriz yapıp birlikte çekilen en sevdiğiniz fotoğrafınızın kanvas tablosunu hediye edip onu şaşırtmak istiyorsanız ziyaret edeceğiniz bence tek adres www.tabloda.com sitesi ;)

Sitede bir çok türden tablo mevcut. İsterseniz istediğiniz ölçülerde kendi tablonuzu kendiniz tasarlayabiliyorsunuz. İsterseniz de hazırda olan tablolardan yine istediğiniz ölçülerde tablo seçebiliyorsunuz. 


Lavanta Tarlası
Lavanta tarlası

Tablo tipini de kendiniz ayarlayabilirsiniz. İsterseniz tek parça isterseniz parçalı tablolar ya da çerçeveli tablolar seçip adresinize kadar gelmesini sağlayabilirsiniz.


Tablo galerisinde, bebek ve çocuk odası tablolarından Osmanlı ve Hat tablolarına, Atatürk tablolarından Panorama tablolarına bir çok çeşit mevcııt.


50 tl ve üzeri siparişlerinizde ise ücretsiz kargo fırsatı sizinle ;) Banka kartlarına taksit imkanı da mevcut. Şimdi bence hemen siteyi ziyaret edin evinize renk katın ;)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13