İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

17 Mayıs 2016 Salı

Gnc Brewer's Yeast 500


Herkese merhaba:)
Bugün emziren anneler için bir yazı hazırlamak istedim.
Bebek doğmadan önce ve bebek doğduktan hemen sonra en merak edilen şey sütün yetip yetmeyeceğidir. Etraftaki sorular bile bu yönde olur en çok duyacağınız soruya şimdiden hazırlanın :) "Sütün yetiyor mu?"

Şimdi sıkı durun size harika bir ürün tavsiye edeceğim.

Benim doktorum ne derse uyan bir insanım. Şöyle yapsam mı diyeceğim hiç bir şey olmadı şimdiye kadar bu da benim şansım olsa gerek.

Doğumdan bir süre önce bana GNC Brewer's Yeast 500 yani kurutulmuş bira mayası haplarını almamı ve doğumdan sonra da devam edeceğimi söyledi. Ben de alıp hemen kullanmaya başladım. Yemekten sonra 1 er adet günde 3 kez doğumdan önce kullandım. Kutunun içinde 250 tablet mevcut. Hani genelde her emziren annenin elinde zaman zaman bir malt içeceği görmüşsünüzdür. Nasıl sütü arttıran bu içecek annelerin elinden düşmüyorsa işte bu kurutulmuş bira mayası hapları da aynı işlevi görüyor ve acayip faydalı.


Ben doğumdan sonra da bu hapları kullanmaya devam ettim. Doktorum dozunu arttırdı ve devam ettik. Gelelim faydalı olduğunu nasıl anladığıma :)

Doğumdan yaklaşık 50 gün sonra doktoruma gittiğimde bana kullandığım bütün ilaçları bırakmamı tahlil için 7 gün beklememi söyledi. Böyle olunca GNC kurutulmuş bira mayası da dahil olmak üzere demir ilacını da bırakarak 7 gün geçirdim. GNC ye devam ederken bizim minnoş gayet mutlu mesut sütlü sütlü takılıyordu. Yediklerim içtiklerim aynı sadece hayatımda GNC olmadan geçen 1 hafta boyunca bizim minnoş hiç hoşlanmadı bu durumdan neden mi? Çünkü sütüm azaldı. 3 saatte hatta bazen 2.45 de acı acı bağıran bir minnoş ile sürekli tetikteydim. Bir de sanki bayadır açmış gibi yapışıyordur bana. 


Sütlü tatlıya da ağırlık verdim bu süreçte dediğim gibi 4 saati göremedik diyebilirim ağlamadan. Normalde 1 aydan sonra 4 saate kadar aç kalabilir bebek ama ilk bir ay mutlaka 3 saatte bir süt vermek gerekiyor. Biz bu 1 hafta boyunca en başa döndük diyebilirim.

Neyse tahlillerimi yaptırdım. GNC ile yine buluştuk. Bizim minnoş eski düzenine döndü çok şükür. Doğumdan önce ve doğumdan sonra içtiğim bu hapların etkisini şu 1 hafta boyunca öyle iyi anladım ki sonra iyi ki doktorum bana doğum öncesi aldırıp başlatmış bu hapları böyle doğumdan sonra ilk günlerde sütsüz kalmadı minnoşum. Hatta sarılık da olmadı maşallah. Yakında doğum yapacak ya da emziren takipçilerim varsa doktorunuza sorun mutlaka bu ürünü diyorum. Ben buradan yazıyorum ama doktora mutlaka danışın böyle şeyleri kullanmadan ;)2 yorum:

  1. Benden geçti ama yeni doğum yapacak arkadaşıma söyleyeyim :) Teşekkürler öneri için, sevgiler!

    YanıtlayınSil
    Yanıtlar
    1. :) Hamilelere faydası dokunur belki paylaşırsan. Sevgilerimle

      Sil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13