İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

30 Ağustos 2016 Salı

Newmacy Longlasting 24 Hours Lipglossları Denediniz Mi ?

Newmacy Longlasting 24 Hoursa Lipgloss
Newmacy Longlasting 24 Hoursa Lipgloss

Herkese merhaba :)
Bugün sizlere bir süredir kullandığım ve memnun kaldığım lipglosslardan bahsetmek istiyorum.
"Dudağımdaki lipglossun rengi mat olsun, güzel dursun ve uzun saatler dudağımda kalsın." diyorsanız. 
Bingo! :) 
Hemen yazımın devamını okumanızı tavsiye ediyorum. 

Newmacy Longlasting 24 Hoursa Lipgloss
Newmacy Longlasting 24 Hoursa Lipgloss

Newmacy markası yeni yeni hafızalarımıza girmeye başlarken sanırım ilk adımlarını bu meşhur lipglosslar ile attı. Aslında piyasada şekli aynı olan ama farklı markalarda birkaç lipgloss daha var ama üzerinde "Newmacy" yazmasına dikkat ediniz.

Gelelim özelliklerine;

Ben de 3 rengi mevcut ve 3 ünü de denedim. 
- Dudakları hiç biri kurutmadı diyebilirim. Hızlı kurudular ve kuruduktan sonra bir rahatsızlık vermediler. 
- Renklerini dudağa güzel veriyorlar pigmentasyonları başarılı. 
- 24 saate kadar kalıcılıklarından bahsedecek olursak dudağımda 24 saatleri olmadı hiç :) Çünkü dışarı çıkarken sürdüğüm ve eve gelince çıkardığım için o kadar vakit geçmedi :) Çok fazla bulaştırmadan yemek yerseniz gerçekten dudağınızda kalıyorlar.
- Piyasadaki diğer mat lipglosslar ile karşılaştırınca 5 tl fiyata aldım ben bu lipglossları ve performansları bence onlara göre çok çok iyi. O kadar para verip dudağı kurutması, rengini tam vermemesi, doğal durmaması veya çabuk çıkma olayı bu lipglosslarda olmadı.

Benim izlenimimde yemek yedikten sonra en uzun dayanan 07 rengi oldu yani en koyu olanı. Belki de tesadüf bilmiyorum ama en az hasar o renkteydi. Koyu ve açık renklerin böyle bir farklı olabilir mi? Açıkcası sizin de düşüncelerinizi merak ediyorum.

Yukarıdan aşağı renkler 05 - 07 - 12
Newmacy Longlasting 24 Hoursa Lipgloss
Newmacy Longlasting 24 Hoursa Lipgloss

Bu lipglossların en sevdiğim özelliği nedir biliyor musunuz? Ara tonlarının olması. Çoğu zaman bu marka ile karşılaşmadan mat lipglosslara bakarken şunu derdim. Mesela bir rengi beğendim ama sürdüğümde "Keşke bir açık tonu olsa..." Açık tonuna baktığımda ise yine tatmin etmezdi ve "Keşke ara tonu olsa " dediğim çok olmuştur. İşte bu markanın lipglosslarına bakarken böyle bir yoruma ihtiyacım olmadı çünkü nude tonlarında çok dikkatlice bakarsanız farkedeceğiniz yani sürünce daha net belli olan ton aralıkları mevcut. Yani herkes kendi istediği tonda bir nude kesinlikle bulacaktır diyorum. 

Newmacy Longlasting 24 Hoursa Lipgloss
Newmacy Longlasting 24 Hoursa Lipgloss

Üzerilerinde son kullanma tarihlerinin olması benim hoşuma gitti açıkcası. Ayrıca tadı ve kokusu da benden tam not aldı. Firma destek veren bir firma yani benim bütün sorularıma sabırla cevap verdiler :) Buradan onlara da çok teşekkür etmek istiyorum. 


Newmacy Longlasting 24 Hoursa Lipgloss
Newmacy Longlasting 24 Hoursa Lipgloss

Sizin için swatchladıktan sonra bir de test etmek istedim. Elimi iyice sabunlayıp swatcladığım yere bastırarak orayı ovaladım sonra tazyikli suyun altına tuttum ve yine ovaladım. Sonuç olarak aşağıdaki fotoğrafı elde ettim. Bu da demek oluyor ki bence havuz ve deniz için ideal :) Boşluk da neyin nesi demeyin oraya tırnağım takıldı :) Bence başarılı sizce? 

Newmacy Longlasting 24 Hoursa Lipgloss
Newmacy Longlasting 24 Hoursa Lipgloss

Kullanan varsa yorumlarınızı mutlaka bekliyorum aşağıdaki yorum kısmına :)
Bu markanın satış noktalarını arttırmasını umuyorum. Çünkü bir sürü güzel ürünü var. Hali hazırdaki satış noktalarına buradan ulaşabilirsiniz. Yakın zamanda online alışveriş yapılabileceğini markanın sahibinden de edindim :)
Diğer elimde olan ürünleri de sizlere zamanla yazacağım. Takipte Kalın :)


11 yorum:

 1. renklere bayıldım en kısa zamanda bakmak lazım :)

  YanıtlayınSil
 2. Hiç görmediğim bir marka canım nerede satılıyor ?

  YanıtlayınSil
 3. markayı sosyal medyada duydum, ürünlerini denemedim henüz, anlattığınız lipglossları çok beğendim, fiyatları da mükemmel, güzel günlerde kullanın.

  YanıtlayınSil
 4. 05 numarayı çok sevdim, dudağı kurutmuyor olması çok iyi. Kalıcılık konusunda ise yağ ile performansını görmek lazım ama su ve sabun konusu oldukça etkileyici :) Teşekkürler yorum için, sevgiler!

  YanıtlayınSil
 5. ay suda yıkadın çıkmadılar çok enteresan, nereden alabiliriz :)

  YanıtlayınSil
 6. Markayı hiç duymamıştım ama renkleri cidden çok güzel. Suya dayanıklı olması da çok hoş. Güzel günlerde kullan
  sevgiler

  YanıtlayınSil
 7. Geçtiğimiz gün bir eczanede görmüştüm. Tekrar bakmalıyım :)

  YanıtlayınSil
 8. mürdüm,bordo ve 8 numarası var bende severek kullanıyorum :)önce nemlendirip kullanmadığım diş fırçamla dudaklarımın üzerinden geçiyorum,çizgilenmeyi önlüyo :)sonra rujumu sürüp çıkıyorum işte bu kadar :)

  YanıtlayınSil
 9. Bugün 8 numarasını bi kozmetikçiden 17,50 tl. aldım ,eve gelince hemen denedim 1-2 dk.da dudakta kurudu,kokusu fena değil,Sigara,bardak vs.gibi şeylerde hatta eşime buse kondurdum 😅İz bırakmadı(en çok buna sevindim😋),suya dayanıklı fakat dedikleri gibi 24 saat kalıcı değil 5-6 saat kalıcılığı vardı sonra silik bişekilde durup komple kayboldu,diğer renklerini de alacağım fakat fiyatı bilinmedik yada çok duyulmadık bi marka olduğundan biraz açıkçası fazla,bazı sitelerde 6-7 tl olduğu yazılmış ,nerelerden alındığı belirtilirse çok iyi olur👍🏽

  YanıtlayınSil
 10. Bu rujlar çok güzel ama hiç bi yerde bulamıyorum siz nereden aldınız

  YanıtlayınSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13