İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

17 Kasım 2016 Perşembe

Beyaz Kapatıcı Sprey mi Yoksa Saç Rimelleri mi?

Selam herkese :)
Geçenlerde size Loreal'in saç spreyini bloğumda yazmıştım. Memnun kaldığımdan da bahsettim. Bir ara saç rimeli arayışında olduğum arkadaşıma da bu üründen bahsettim ve denedi. Deneyimlerini benimle paylaşınca farklı beyaz saçlarda farklı deneyimler ortaya çıktı böyle olunca da herkesin saçındaki beyaz farklı yoğunlukta ve bölgede olduğu için böyle bir yaz ile deneyim ve fikirlerimi paylaşmak istedim.

Eğer 3-5 tel şeklinde beyaz saçınız varsa o zaman saç rimeli kullanmak daha mantıklı çünkü; Rimeller tel tel saçı boyamayı daha kolay bir hale getiriyor. Piyasadaki bütün saç rimelleri denediysem de hiç birinden memnun kalmadığım için önereceğim bir marka yok ne yazık ki. Çünkü ya doğru düzgün saçı tutmadı boya ya da sonrada elime gelip aktığını farkettiğim için sevemedim gitti şu rimelleri. Sizin memnun kaldığınız rimel varsa mutlaka yorumlara ekleyin. Arayışta oranlara fikir verecektir.

Eğer beyaz saçlarınız tel tel değil de diplerde ise ve belli bölgelerde yoğunluk varsa o zaman beyaz kapama spreyi kullanmak daha mantıklı çünkü sprey daha geniş bölgelere nüfus ettiği için rimelden daha kullanışlı olur, azıcık beyaz saç için de dip boyadan size kurtaracaktır. 

Instagram -->  @locosmetico

2 yorum:

  1. ben spreyi yazınızdan sonra aldım indirimde ama daha kullanmadım... çok merak ediyorum ancak dibim :)))) çıkmadığı için beklemedeyim... sevgiler

    YanıtlaSil
  2. saç rimeli hiç denemedim spreyi de bu hafta sonu denemeyi planlıyorum..

    YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13