İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

23 Aralık 2016 Cuma

Nyx Alışverişim

Nyx
Nyx  Kozmetik

Herkese merhaba :) Bir kaç post önce alışveriş yazıları da yazacağımı sizlerle paylaşmıştım. Geç kalmadan hemen elimi attım yazmaya başladım. Nyx in Bağdat Caddesindeki mağazasından bir çok kez alışveriş yaptım ama ilk alışveriş yazım bu yazı olacak marka ile ilgili ;)


NYX Fame - Fortune
NYX Fame - Fortune Lid Lingerie

Nyx in çıkardığı Lid Lingerie göz farlarını çok çok merak ediyorum. Mağaza stoklarında 2-3 renk kalmıştı ama aklımda olan renklerden biri de bu gri Fame - Fortune rengi olunca kaptım bir tane. 12 rengi var. Bakmak isterseniz buraya TIK TIK ;) Fiyatı 19.95 tl. Yorumlarımı daha sonra sizlerle paylaşacağım ama metalik olarak tonu bir HARİKA :)


NYX exotic
NYX Lip Lingerie Exotic

Nyx den aldığım bir diğer üründe Nyx Lip Lingerie serisinden Exotic. Herkese gidebilecek bir ton. Aslında her gittiğimde bu seriye baktım ama onu mu alsam bunu mu alsam derken bir şey almadan çıkmıştım hep. Bu sefer böyle olmadı Exotic rengini aldım ve iyi ki de almışım dedim çünkü elim sürekli bu renge gidiyor aldığımdan beri. Fiyatı 25.95 tl. Renklerine bakmak isterseniz buraya TIK TIK :)


Jumbo Eye Pencil Cashmere
NYX Jumbo Eye Pencil Cashmere

3. olarak da daha önce başka rengini alıp memnun kaldığım bu Cashmere Jumbo Eye Pencil oldu. Ben de Milk rengi var göz pınarlarımı aydınlatmak için çok severek kullanıyorum. Bu renk de çok hoşuma gitti far olarak da kullanabileceğim bir ton. Renklerine bakmak isterseniz buraya TIK TIK :) Fiyatı 16.95 tl.

Aslında aklımdaki wish listimde şu an stokta olmayan ve daha Türkiye'ye gelmemiş bir kaç ürün de mevcut. Beklemedeyim ;)

12 yorum:

 1. güzel günlerde kullanın :)

  YanıtlaSil
 2. Güle güle kullan beybi. Benim de aklımda birşeyler var �� @makyajdeneyimleri ben ��

  YanıtlaSil
 3. Aldıklarının hepsi çok güzel, güle güle kullan! Exotic benim de favorilerimden :) Öpüyorum çok!

  YanıtlaSil
 4. Ebru exotic rengini ben de geçen hafta aldım süper bir renk iyi ki almışım :-)) güle güle kullan..

  YanıtlaSil
 5. güle güle kullanınn :)

  YanıtlaSil
 6. Exotic tam benlik, hepsi çok güzel, iyi günlerde kullanın :)

  YanıtlaSil
 7. Hepsini güle güle kullan. Metalik farın yorumlarını merakla bekliyorum <3

  YanıtlaSil
 8. ürünlerle ilgili ayrıntılı yorumlarını merakla bekliyorum blogunuzu yeni keşfettim ve hemen izlemeye aldm. bende sizi kendi bloguma misafir etmek isterim. bol takipcili günler.

  YanıtlaSil
 9. Güzel ve Akıcı yazınız için teşekkür ederim, blogumu izlemeye alırsanız sevinirim... https://hastaliktakip.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13