İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

30 Mart 2017 Perşembe

Remove Retouch Pen Yüz Bölgesi Sir Ağda Kalemi

Remove Retouch Pen Yüz Bölgesi Sir Ağda Kalemi
Remove Retouch Pen Yüz Bölgesi Sir Ağda Kalemi

Herkese merhaba :) Bugün sizlere çok merak edip fikir olarak da hoşuma gittiği için aldığım bir ürün olan Remove Retouch Pen Yüz Bölgesi Sir Ağda Kalemi nden bahsetmek istiyorum.

Reklamlarda bir süre görünce ve parlak bir fikir olarak düşündüğümden kozmetik markette bir indirim zamanı Remove Retouch Pen Yüz Bölgesi Sir Ağda Kalemi nden satın aldım. Sir ağda yaptıranlar bilirler. Tek seferde kökten çözüm olur tüylere. Tek seferde derken yani aynı bölgeye üst üste sir ağda uygulamak gerekmez. O yüzden hem bir anda acı olduğu için hem de o anda olay bittiği için genelde tercih edilir. Ayrıca tüyler de geç çıkar. Sir ağda olayını bildiğim için Remove Retouch Pen Yüz Bölgesi Sir Ağda Kalemi beni çok heyecanlandırdı.

Remove Retouch Pen Yüz Bölgesi Sir Ağda Kalemi
Remove Retouch Pen Yüz Bölgesi Sir Ağda Kalemi

Paketin içinde 20 adet ağda bezi, 2 adet ağda sonrası temizleme mendili ve 1 adet de sir ağda kalemi mevcut. İçeriğinde ise Paraben, mineral, yağ ve şeker içermiyor.  4 ml lik bir ambalajı olan ağda kaleminin içinde sir ağda var ve bir de koruma kapağı mevcut. Kapağı kaldırıp kalemin arka tarafından çevirdiğinizde ilk olarak ağda gelmiyor bayağı bir çevirdikten sonra ağda kalemin açık ucunda beliriyor. Buraya kadar her şey harika :) Fikir zaten çok güzel ve ürüne baktığınızda da ambalaj vs pratik diye düşünüyorsunuz. Yüz bölgesi olduğu için dudak kenarları ve kaş üstü için de kullanıma uygun ama :)

Remove Retouch Pen Yüz Bölgesi Sir Ağda Kalemi
Remove Retouch Pen Yüz Bölgesi Sir Ağda Kalemi

İş uygulamaya geldiğinde kaç kere denediysem denedim Remove Retouch Pen Yüz Bölgesi Sir Ağda Kalemi ile hiççç anlaşamadım. Hatta çok pratik ve parlak fikir olduğu için anlaşmayı çok çok istedim ısrarla denedim ama yine de olmadı çünkü yine sir ağda yaptıranlar bilirler sir ağda her yere yapışacak bir kıvamdadır. Kolaylıkla ve çabucak istenilen bölgeye yapıştığı gibi ağda bezini de üstüne koyup bezi çektiğinizde kolaycacık beze gelir beze gelirken de bölgedeki tüyleri beraberinde götürür. Sonuç başarılıdır. Remove Retouch Pen Yüz Bölgesi Sir Ağda Kalemi bir kere ağda  yapmak istediğiniz bölgeye yapışamıyor. Ben zorladım ettim biraz dudak üstü bölgeme tutturdum. Her denediğimde aynı olayla karşılaşınca demek ki bu olay böyle dedim. Sonrasında bu sefer ağda beze gelmekte inat etti. Tek tük tüy geliyor ama yani hiç bir şekilde kurtarmaz sayısal olarak. Üst üste yapmak gerekir ki o da ciltte tahrişe sebep olabilir.

Gerçekten fikir çok güzel ve pratik. Evde bulundurup kullanmayı çok isterdim ama uygulamada sıkıntılar yaşayınca açıkcası hem Remove Retouch Pen Yüz Bölgesi Sir Ağda Kalemi ne hem de markanın diğer ürünlerine soru işareti ile bakmaya başladım.

Siz bu ürünü denediniz mi? Deneyimlerinizi benimle yorum olarak paylaşırsanız fikir alışverişi de yapmış oluruz.
Hatta şu an aklıma geldi kaloriferin üstünde bekletip ya da fön makinesi ile dıştan ısıtıp bir denemek lazım. Üstünde öyle bir şey demiyor tabi ama atmaktansa o şekilde işe yarıyorsa kullanmak daha mantılı gibi :)

8 yorum:

 1. büyük heyecanla okumaya başladım yazınızı, evde kullanımı çok pratik olacak diye düşündüm ama memnun kalmadığınızı okuyunca ben de yazınıza gelecek diğer yorumları beklemeye karar verdim, belki kullananlardan farklı kullanım önerileri gelir :)

  YanıtlayınSil
 2. Ben bu ürünü kullanmadım ancak daha önce kullanıp memnun kalmayan biri iki yazıya rastlamıştım.Sen memnun kaldın mı diye merakla okudum ama sonuç değişmedi...

  YanıtlayınSil
 3. Kullandım, blogda da yazdım hatta. Hiç memnun kalmadım. Aynı yazdığın gibi ağdası çok başarısız.

  YanıtlayınSil
 4. Ben de hiç beğenmedim ya, öylece kaldı, 20 TL de az değil yani :/

  YanıtlayınSil
 5. Ay görünce alayımmı demiştim iyiki sonraya bırakmışım

  YanıtlayınSil
 6. Sir ağda sıcak olmaz mı? Bunu ısıtmadan nasıl kullanacağız ki? Ayrıca Veet'in yüz için bantlarını kullanıyorum ve memnunum.

  YanıtlayınSil
 7. benim nedense bu ürünü gözüm pek tutmamıştı uzun süre bakışmıştık ve almamıştım :D

  YanıtlayınSil
 8. Bende daha yeni aldım anneler günü indiriminden 15 idi kullanmak icin heyecanlanıyordum ama hevesim kaçtı şuan 😒

  YanıtlayınSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13