İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

7 Şubat 2018 Çarşamba

Rosegal Aksesuar Alışverişim


Rosegal
Rosegal

Herkese merhaba :) Geçenlerde Rosegal sitesinden bir süredir aklımda olan ürünleri aldığım bir alışveriş yaptım. Bütün ürünler hem çok kaliteli hem de uygun fiyatlı. Neler aldım merak ediyor musunuz :) 

Hi Everyone :) I recently made a shopping at Rosegal site. All products are both high quality and affordable. Do you wonder what I got :)

Flamingo Faux Leathver Handbag
Flamingo Faux Leathver Handbag


Öncelikle bir süredir almayı düşündüğüm Flamingo Faux Leathver Handbag i ilk olarak sepete ekledim. Biliyorsunuz son zamanlarda flamingo modası var. Her şey ama her şey flamingo desenlerde. Rosegal sitesinde de bu tarz ürünlere rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Çantanın hem uzun sap ile hem de kısa sap ile kullanımı mevcut. Bunu çok sevdim. Uzun sap takılıp çıkartılabiliyor. Fermuarlı bir model ve içi de epey geniş. İç kısımda fermuarlı bir göz mevcut. 


I first added a basket to the Flamingo Faux Leathver Handbag, which I thought would be a priority. You know, there's flamingo lately. Everything but everything in flamingo patterns. You can also easily access these products at Rosegal. The bag is available with both long and short stems. I loved it very much. The long handle can be inserted and removed. It's a zippered model and the interior is quite spacious. There is a zippered compartment on the inside.

Flamingo Faux Leathver Handbag
Flamingo Faux Leathver Handbag

Scarf, Sunglass, hat
Rosegal


 Tiny Bow Embellished Hollow Out Leg Affordable Polarized Sunglass gibi siyah düz güneş gözlüğü yaz kış kullanılır benim için. O yüzden bulunca hemen sepetime attım. Polarize özelliği olması benim için extra bir artı oldu. Denemeden alsam da artık yüzüme hangi gözlük tipi gider uzman oldum diyebilirim. 
  Tiny Bow Embellished Hollow Leg Leg Affordable Polarized Sunglass like black plain sunglasses used for summer in summer. When I found it, I immediately threw it out. It was an extra plus for me to be polarized. If I try without hesitation I can say which eyeglass type of expertise is now gone.

Rosegal
Rosegal

Vintage Fuzzy Ball Embellished Suede Long Scarf ponponlu olması ile dikkatimi çekti. Ayrıca son zamanların modası peluş kumaştan. Rengi ise çok güzel bir gri. O kadar sıcak tutuyor ki boynumdan hiç çıkartmıyorum. Bir de çok şık duruyor. Dört farklı rengi mevcut bu modelin.


Vintage Fuzzy Ball Embellished Suede Long Scarf is a model of pon pon. It's also recently plush in fashion. The color is very beautiful gray. It keeps it so warm that I never take it out of my neck. And it looks very elegant. There are four different colors available for this model.

Vintage Fuzzy Ball Embellished Suede Long Scarf
Vintage Fuzzy Ball Embellished Suede Long Scarf

Vintage Fuzzy Ball Embellished Suede Long Scarf
Vintage Fuzzy Ball Embellished Suede Long Scarf

Pom Baseball Hat with Hoop Ring
Pom Baseball Hat with Hoop Ring

Ponponlu Pom Baseball Hat with Hoop Ring ise yine uzun zamandır aklımda olan bir üründür. Ön kısımda yer alan halkalar ise bence çok güzel bir görünüm katmış bu şapkaya. Arka kısmı ayarlanabiliyor. Yine siyah renkle ve diğer renkler ile çok rahat kombinlersiniz bu şapkayı. Özellikle kırmızı ile kombinlemeyi düşünüyorum. 


 The Pom Baseball Line with Hoop Ring is a product that has been around for a long time. The rings on the front have a very nice look to this hat. The rear part is adjustable. They are also very comfortable with black color and other colors. I especially think I'm going to combine it with red.


Pom Baseball Hat with Hoop Ring
Pom Baseball Hat with Hoop Ring

Pom Baseball Hat with Hoop Ring
Pom Baseball Hat with Hoop Ring


Rosegal
Rosegal


RosegalA1 Bluetooth Smart Watch Phone with Sleep Monitor Pedometer Camera Single Sim
A1 Bluetooth Smart Watch Phone with Sleep Monitor Pedometer Camera Single Sim


Sepetime son olarak A1 Bluetooth Smart Watch Phone with Sleep Monitor Pedometer Camera Single Sim ekledim.  Yani telefonla eş zamanlayabileceğiniz elektronik bir saat. Kamerası bile var fotoğraf çekebiliyorsunuz. Saatiniz ile telefon görüşmesi yapabiliyorsunuz. Mesaj ve telefon rehberinize ulaşabiliyorsunuz. Telefonunuz çanta iken saatiniz ile bir sürü işinizi halledebilirsiniz. Bildirimler bile geliyor. Müzik çalma özelliği olduğu gibi bir de adım sayarı var yani benim gibi spor yapanlar için harika bir saat. Özellik olarak gerçekten çok donanımlı bir saat. Sim kart yeri de var. Dil seçenekleri de mevcut. Bir de o kadar uygun fiyatlı ki şaşıracaksınız. İhtiyacınız varsa mutlaka bakın.

Tüm ürünlerin detaylarına postun altından ulaşabilirsiniz.I finally added the  A1 Bluetooth Smart Watch Phone with Sleep Monitor Pedometer Camera Single Sim. So it's an electronic clock that you can synchronize with the phone. You even have a camera so you can take pictures. You can make a phone call with your watch. You can access your message and phonebook. You can do a lot of work with your watch while your phone is in the bag. Notifications are coming. There is also a number of steps as well as a music playing feature, which is a great time for sports people like me. It's really a really well equipped watch. There's a sim card place. Language options are also available. You will also be surprised that it is so affordable. If you need it, see for sure.

You can reach all the details of the products under the post.

4 yorum:

 1. Atkıya bayıldım, güzel günlerde kullan :)

  YanıtlaSil
 2. Çantaya bayıldım, hepsini güzel günlerde kullan:)

  YanıtlaSil
 3. ponponlu şapka ve atkı çok şeker güle güle kullan...

  YanıtlaSil
 4. Ay çantaya ve atkıya bayıldım ama çanta favorim oldu!!! Bunu görürsem kaçırmam! Güle güle kullan hepsini :)

  YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13