İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

17 Mart 2013 Pazar

FLORMAR OJE KURUTUCUSanırm Flormar'ın en çok bitirdiğim ürünü oje kurutucusu :) Arkadaşlarımla muhabbet ederken ilk defa duyanları görünce blogda anlatmak istedim. İki boyu var çok büyük demeyin büyük olanını alın, fiyatları büyük olanın 9TL küçük olanın ise 6TL. Kesinlikle Flormar satış noktalarından ürünü alın çünkü diğer satan yerler saçma sapan fiyatlara satıyor. Hatta ben bir ara bir kozmetik markette ürünün küçüğünü buldum ve büyüğünü sorduğumda satış elamanı bana küçüğü büyük fiyatına sattığı yetmedi bi de dedi ki "Flormar büyük satılmıyor diye artık küçük yolluyor her yere" Ben duyunca şok oldum tabi ama sonra baktım ki bütün Flormar satış noktalarında ve başka kozmetik marketlerde de büyük boyu mevcut işte o zaman rahatladım. Anlatıyorum ki siz de uyanık olun. Flormar satış noktalarından alışveriş yapın ;)

Ürün oje kurutucu olarak yapılsa da bence bir de çok önemli bir işe yarıyor o da ojenin tırnakta kalış süresini uzatması. Bu ürünü kullanmadan önce benim hemen ojelerimin uçları çıkardı sanırım çok elimi yıkadığım için oluyor bu. Bu üründen sonra ise uzun süre çıkmadan ojelerimle rahat rahat takılıyorum. Deodorant gibi püskürtmeli yapısı var ojenizi bozulmadan kullanabiliyorsunuz ve çok da pratik. Kısa sürede bütün parmaklarınıza rahatlıkla sıkabilirsiniz.

6 yorum:

 1. ben bu üründen hiç memnun kalmadım, hiçbir işlevi yok nedense :S Rival de Loop'un oje kurutucu spreyi var, o çok başarılı mesela.

  bu arada, blog'umda mim'in var ;)

  YanıtlaSil
 2. Bende aldım beş paraa etmez kuruttuğu falan da yok :))

  YanıtlaSil
 3. Merhabalar,
  Bloğunuzu çok beğendim ve izlemeye aldım. Bana da bekliyorum. Güzel paylaşımlarda buluşmak dileğiyle. Sevgilerimi bıraktımmmm…..:))

  YanıtlaSil
 4. Merhabalar,
  Bloğunuzu çok beğendim ve izlemeye aldım :))
  Bana da beklerim, http://fatoscatadlar.blogspot.com/
  Güzel paylaşımlarda görüşebilmek dileğiyle,
  İzmir'den sevgiler...

  YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13