İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

3 Ağustos 2013 Cumartesi

MAX FACTOR COLOUR ELIXIR PEN STICK

 Bilindiği üzere Watsons 7 Ağustos'a kadar büyük bir indirim yapıyor. Ben de indirimde ne var ne yok diye gitmişken uzun zamandır bloglarda ve internette adını sık duyduğum Max Factor'ın MAX FACTOR COLOUR ELIXIR kalem rujlarını denemek istedim. İki rengini aldım aslında bütün renkleri çok güzel ama en rahatlıkla bu iki rengi kullanırım diye düşündüm.

Açık renk olan Couture Blush 10
Koyu renk olan Foxy Amber 25 

Fiyatları normalde 38 Tl ama indirimde olduğu için 19 Tl ye her birini almış oldum. 

Gelelim özelliklerine bir kere kullanım açısından normal ruja göre çok rahat, ayna olmadan da sürmeniz mümkün ayrıca kalem şeklinde olduğu için dudaktan taşırma olasılığınız azalıyor :) kaygan ve ipeksi bir yapısı var kesinlikle sert değil. Kalıcılığı fena değil çok çok kalıcı olsa tabi daha iyi olurdu. Kısacası kullanışlı bir ürün. Gelelim bana göre dezavantajlarına; ucunu açmak için kalem traşa gerek duyulacak olması beni biraz tedirgin etti keşke kendinden çevirerek açılan bir ürün olsaydı belki ileri de o hale getirir Max Factor bu ürünü kim bilir. Kalem şeklinde olduğu için yani ruja göre daha ince olduğu için sıcaklarda dudaklarınıza sürerken kırılma olasılığı biraz fazla o yüzden çok bastırmadan sürmenizi tavsiye ediyorum. ( Az önce sürerken ucu düştü :) )

Aşağıdaki  fotoğrafta Couture Blush 10 rengini dudakta görmektesiniz. Kullanışlı ve pratik olduğu için tavsiye edebileceğim bir Max Factor ürünü.


4 yorum:

  1. çok güzel renkleri güle güle kullan :)

    YanıtlaSil
  2. Gule gule kullan canım bende sanirim bu kalemlerden edinecegim

    YanıtlaSil
  3. Max factor kalem rujlarin açılışı nasil;bilgisi olan

    YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13