İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

3 Ağustos 2013 Cumartesi

BURCUDESIGN RENKLİ RENKLİ ÇEŞİT ÇEŞİT SABUNLARIYLA BUGÜN BLOGDA MİSAFİRİMİZ


Bugün blogda misafir ağırlamaya karar verdim. Hazır bayram geliyorken de açılışı yukarıdaki minik renkli şeker şeklindeki sabunlarla yapmaya karar verdim. Bugün size tanıtacağım arkadaşım gerçek hayatta da görüştüğüm "Burcudesign". Benim için bir tasarım perisi çünkü hem hayal gücü çok gelişmiş hem de yetenekli ve zevkli birisi. Elinden herşey gelir denir ya işte ben bu sözü duyunca aklıma hemen Burcudesign geliyor.
Naneli pudinglerini, çilekli browni muffinlerini, vişneli çikolatalı tartlarını, cupcakelerini, tasarım pastalarını ve kurabiyelerini bugünlük bir kenara bırakıp sabunlarını size tanıtmak istedim. 

Fotoğraflara baktığınızda Burcudesign için neden yetenekli ve zevkli olduğunu söylediğimi hemen anlayacaksınız. Hepsini büyük bir emek ve özveri sonucu hazırlıyor öyle olunca da ortaya işte böyle güzel ürünler çıkıveriyor. Bir Eiffel delisi olarak Eiffel sabunlarını favori listeme eklemiş bulunuyorum. Ayrıca duyduğuma göre de burç sabunları bayağı bir beğeni toplamış durumda. Sadece renk ve şekilleri değişik diye düşünmeyi bir de koku kısmı var :) Çilek kokulu bir bayram şekeri şeklindeki sabuna ya da vanilya kokulu Eiffel kulesine kim hayır diyebilir ki :)

Küçüklüğünüzden beri böyle ilginç şekilli, renkli ve hoş kokulu sabunlar ilginizi çekiyorsa, misafir evlerin banyolarında karşılaştığınızda "Nerden almışlar acaba?" diyerek araştırmaya başlıyorsanız, sevdiklerinize ilgileri doğrultusunda bu güzel ve değişik sabunlarla jest yapmak istiyorsanız ben size lafı fazla uzatmadan sizi fazla araştırma zahmetine de sokmadan Burcudesing ile tanıştırayım. Sitesi yapım aşamasında olduğu için sizi instagramına yönlendireceğim.

Siparişleriniz ve daha bir çok model için instagram adresi : burcudesign   


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13