İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

6 Mart 2014 Perşembe

Makyaj Malzemelerini Bir De Böyle Düzenleyebiliriz :)

Pinterest değişik bir site... Gezinirken gördüğüm ilginç, güzel ve kullanışlı fikirleri de sizlerle paylaşmaya karar verdim. Daha önce aklımıza gelmemiş olabilir ama önemli olan öğrendiğimiz andan itibaren hayatı kolaylaştırmak değil midir ;)

Yeriniz yoksa eğer ya da "O kadar çok makyaj malzemem var ki elime attığımda sık kullandıklarıma ulaşmak istiyorum." diyorsanız bence aşağıdaki fotoğraflar sizi bayağı bir ilgilendirecek.

Eğer sık kullandığınız makyaj malzemelerinizi anında bulmak istiyorsanız Ikea'da satılan magnetik panolar tam size göre... Bir de kırtasiyede bile bulabileceğiniz magnet bantlardan da edindiniz mi her şey tamam diyebilirim. Magnetik panoyu duvarınıza sabitledikten sonra sık kullandığınız makyaj malzemelerinizin arkasına magnet bantlardan yapıştırıp panoya asmaktan başka bir işiniz kalmayacak. Bence hem yaratıcı hem kullanışlı hem de eğlenceli bir fikir. Arama derdine son :) Pinterestte bulduğum fotoğrafları sizlerle paylaşıyorum ;)

Duvarda makyaj malzemeleri hoşuma gitmedi derseniz de dolabınızda hoş bir şekilde gruplandırarak yine kolay bir şekilde aradıklarınıza ulaşabilirsiniz.1 yorum:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13