İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

19 Mart 2014 Çarşamba

Toni & Guy Kuru Şampuan


Malum kış aylarında havalar soğuk olduğunda sık sık hastalanabiliyoruz. O yüzden de bu zamanlarda banyo yapma sıklığımız biraz sekteye uğrayabiliyor. Ya da iş güç derken yoğunluktan insan bazen banyo işini bir gün erteleyebiliyor bazen. Ayrıca kimi insanların saçları her gün yıkasalar bile gün içinde yağlı bir görünüme kavuşuyor doğal olarak bu da insanları rahatsız edebiliyor. 
Sizlere yukarıda saydığım bir kaç örnek olay için harika bir çözüm ile sizleri tanıştırmak istiyorum: Toni&Guy Kuru Şampuan

Kullanımı çok basit ve kesinlikle denemeniz gereken bir ürün. Benim kahküllerim olduğu için ve sürekli ellerim kahküllerimde olduğundan en çok saçımın bu bölgesi yağlanır ve bu da beni dikkat edersem çok rahatsız eden bir durum. Artık Toni&Guy Kuru Şampuan sayesinde bu problemden kurtuldum diyebilirim. 

Kahküllerimi tutam tutam ayırıp diplere doğru üründen sıktım. daha sonra da fırça ile tarayıp şekil verdiğimde inanması çok güç bir görüntü ile karşılaştım. Aslında ürünü alırken pek beğeneceğimi sanmıyordum ama sonuç gerçekten beni şaşırttı. Pudralı bir yapısı var ve kullandıktan sonra gerçekten de saçınızın yağını emdiği gibi çok güzel de kokmasını sağlıyor. Yanlış hatırlamıyorsam fiyatı 30 Tl idi. Başka markalarında benzer ürünleri mevcut.3 yorum:

  1. Yaa ben bir türlü anlaşamadım bu ürünle, beceremiyorum sanırım :/

    YanıtlayınSil
  2. Bu yorum yazar tarafından kaldırıldı.

    YanıtlayınSil
  3. Kessinlikle katılıyorum bende bugün bununla ilgili fikrimi paylaşmıştım :-) emeğinize sağlık ..

    YanıtlayınSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13