İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

15 Nisan 2015 Çarşamba

Kawaii Box Nedir? Nasıl Üye Olunur?

Kawaii Box Nedir? Nasıl Üye Olunur?
Kawaii Box Nedir? Nasıl Üye Olunur?
Çocukluktan kalma bir merak olan ıvır zıvır tutkusu sanırım büyüdükçe de bir kısmımızda arada sekteye uğrasa da devam eden bir uğraş. Özellikle bayanların ıvır zıvıra olan tutkusu gerçekten çok fazla. Mutfak gereçlerinden tutun da evdeki süs eşyalarına ya da kırtasiye malzemelerine bir kısmımız gerçekten bayılıyoruz. Kimisinin yanından geçerken yüzüne bile dönüp bakmadığı ya da "Aman bu da ne işe yarar ki" deyip geçtiği bazı şeylerin peşinde koştuğumuz çok olmuştur.

Kawaii box da daha çok kırtasiyeye yönelik Kore ürünlerinden oluşan bir site. Bizdeki Lilakutu ya da Vanilya Club gibi her ay karışık ürünlerde oluşan bir kutu hazırlıyor. Siz üye olunca da her ay size bu kutudan bir adet gönderiyor hem de kargo ücretsiz.

Ben 2 aydır kutu alıyorum. Mart ayının kutusundan; Sticker, kalem kutusu, anahtarlık, toka, bileklik, valiz kartı, silgi, kalem, süs vs tarzında bir kaç şey çıktı hatta bir poşette sanırım yenecek bir şey var onu daha açıp bakmadım :)

Kawaii Box Nedir? Nasıl Üye Olunur?
Kawaii Box Nedir? Nasıl Üye Olunur?

Nisan kutusundan ise; Sticker, kalem, toka, valiz kartı, şeker, tape, postit, telefon süsü, kağıt ambalaj vs çıktı. Sizlerle ilk aklıma gelenleri paylaştım zaten kutu fotoğraflarından detaylı olarak da görebilirsiniz. 

Kawaii Box Nedir? Nasıl Üye Olunur?
Kawaii Box Nedir? Nasıl Üye Olunur?

Gelelim üyelik kısmına :)
En çok merak edilen kısım bu sanırım. Size tavsiyem öncelikle bir Paypal hesabı kendinize edinin çünkü size lazım olacak.

http://www.kawaiibox.com/ sitesine giriyorsunuz. Aşağıya doğru inince kawaii box'a abone olma seçenkleri bölümü sizi karşılıyor. Ben aylık üyeliği seçip abone oldum o da " 1 Month Plan" yazan bölüm. Aylık üye olunca kayıtlı paypal hesabından her ay belli günde 18.90 $ çekiliyor ve kutu gönderiliyor. Siz iptal edene kadar da devam ediyor. Eğer 3 ya da 6 aylık abone olursanız o zaman da toptan baştan o kadar aylık para çekiliyor ve bu süre zarfında yine size gönderim sağlanıyor. 3 aylıksa abonelik 3 ay sonra yine aynı meblağ çekilmiş oluyor. Kararınızı verince hangi aboneliği istiyorsanız onun altındaki "Select" kısmına tıklıyorsunuz.
Kawaii Box
Kawaii Box
Açılan sayfada "Subscribe now" yazan yere tıklıyorsunuz.  Yeni açılan sayfadaki "billing details" kısmı olan fatura bölümünü dolduruyorsunuz. Boşlukları doldurduktan sonra "Proceed to Paypal" yazısına tıklıyorsunuz. Paypal ile ödemeyi seçmiş oluyorsunuz. Bu şekilde üyelik tamamlanıyor. Paypal ile ödeme gerçekleştikten sonra kutu size gelmek üzere yola çıkıyor. :) Takıldığınız bir şey olursa her zaman sorabilirsiniz. Seve seve yardımcı olurum size :)

19 yorum:

 1. Çok bilgilendirici olmuş canım, teşekkürler...Kırtasiye severim ben de :)

  YanıtlayınSil
 2. paypal nasıl açılıyor

  YanıtlayınSil
 3. her ay mı para çekiliyor

  YanıtlayınSil
 4. Kargo ucreti içindemi ve nekadar

  YanıtlayınSil
 5. kutuya sahip olmak istiyorum ama bu kutuyu alırken ödediğimiz para bir seferlik mi yoksa her ay ödediğimiz bir para mı? 6(3ay ve 1yıl için de aynı soru) ay abone olursak her ay bu parayı ödeyecek miyiz?

  YanıtlayınSil
 6. İstediğimiz kütümü gönderiliyor mu m sela biz haziran ayındayız ama ben nisan ayının kutlusunu istiyorum Nasıl yapabilirim

  YanıtlayınSil
 7. Nisan ayı kutlusuna Nasıl sahip olabilirim ne olur söylermisiniz

  YanıtlayınSil
 8. çok güzel ama ben tam fiyatını öğrenmek istiyorum hep değişik çıkıyor çünkü

  YanıtlayınSil
 9. Bende almak istiyorum

  YanıtlayınSil
 10. merhabalar nasıl iptal edildiğini söyler misiniz acil ihtiyacım var!!!

  YanıtlayınSil
 11. merhabalar ben iptal etmek istiyorum ama edemiyorum nasıl iptal edildiğini anlatır mısınız lütfen çok acil!!!

  YanıtlayınSil
 12. ben normal kredi kartıyla aldım. onda da her ay gelecek mi yoksa sadece paypal da mı geçerli?

  YanıtlayınSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13