İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

28 Kasım 2016 Pazartesi

Denebunu.com u duydunuz mu?

www.denebunu.com
Denebunu.com
Herkese merhaba :)
Bugün sizleri Denebunu.com sitesi ile tanıştırmak istiyorum. Bir ay evvel internet paylaşımlarında Denebunu kutusu ile karşılaşınca merak edip önce instagram hesaplarına sonra da sitelerine girip baktım. Üye oldum ama Ekim kutusu tükenmişti diğer ayı yani Kasım kutusunu beklemeye başladım.

Üye olurken ilgi alanlarınızı göre kategorilerden seçim yapmanız isteniyor. Kişisel bilgilerinizi de girdikten sonra. Her ay kutu sipariş zamanları açıklanıyor. Siz kutuyu sipariş ettiğiniz zaman üye olurken girdiğiniz ilgi alanlarınıza göre kutunuza ücretsiz olarak bir kaç ürün eklenip, deneyip yorumlamanız için adresinize ücretsiz olarak gönderiliyor. 

Aslında ben bir sürü kategori işaretlemiştim ama temizlik ile ilgili 2 ürün kutumda yer aldı ve tarafıma ulaştı.

Instagram sayfalarında Kasım ayını duyurduklarında geç kalmadan sipariş edin ki ürünler size ulaşsın. Yoksa kutular kısa sürede tükeniyor. Benim elime kısa sürede ürünler ulaştı ama hiç ürün gelmeyen insanların da olduğunu duydum. 

Kasım kutumda Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Kapsülü ve 1 adet Dr. Beckmann Renk Koruyucu Mendil yer alıyordu. Ürünleri deneyip www.denebunu.com a kullanıcı girişi yaptıktan sonra bekleyen ürün yorumlarıma girip kısa sorulu anketlerini doldurdum ve en sonuna da görüşlerimi yazdım.İşte hepsi bu kadar :) Üye oluyorsunuz aylık kutuları takip edip ürünler size ücretsiz ulaşınca da deneyip yorumlarınızı tekrardan siteye ekliyorsunuz. Mantık olarak sevdim çünkü merak ettiğimiz ürünlere denk gelebildiğimiz gibi yeni ürünlerle de tanışmış olmak bence güzel. Hem objektif olarak bir sürü kişi tarafından ürünler incelenmiş oluyor. Yani normalde satın almayı düşünmediğiniz bir şey kutudan çıkarsa bence insan merak edip deneyebilir ve belki de satın alma fikrinizin oluşmasını sağlar.


6 yorum:

 1. hiç duymamıştım yeni görüyorum bir kaç hesapta ilginçmiş..

  YanıtlayınSil
 2. Ben çok sevdim bu konsepti, ğye oldum; Aralık ayını bekliyorum bakalım. Eğlenceli bir şeye benziyor, sevgiler!

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. Bakalım Aralık ayı kutusunda neler gelecek :)Kaçırmayalım da

   Sil
  2. Aralık ayı kutusuna sipariş vermemiz gerektğini nerden anlayabilriiz ?? devamlı siteyi takip mi etmeliyim ? yoksa onlardan bi mail geliyor mu ??

   Sil
 3. Ben de üye oldum umarım bana da yollarlar Aralık ayında :)

  YanıtlayınSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13