İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

29 Aralık 2016 Perşembe

Yatsan Ürünleri

Yatsan Ürünleri
Yatsan Ürünleri

Herkese merhaba :) Bugün sizlere rahatlığınız için kaliteli ne ararsanız bulabileceğiniz Yatsan Ürünleri nden bahsetmek istiyorum. Benim minik oğlum artık büyüdü ve bir süre önce kendi odasındaki yatağa geçti. Yatağını yerleştirirken eksik bir şey farkettim ki aslında çok önemli bir şey olan "alez" almamıştık. Bebek alezi de büyüklerin alezi gibi her yerde olan bir şey değilmiş aslında bunu da sorup soruştururken anladım.

Yatsan Ürünleri
Yatsan Ürünleri

Bebek alezini bulabileceğimi düşündüğüm bir çok yere sorsam da çok enteresan olumsuz cevapla karşılaştım. Çünkü ya hiç yoktu ya da boyut olarak isteğime karşılık vermedi. Ben de internette gezinirken aklıma evlenirken mobilya ve yatak baktığımız kalitesini çok beğendiğim Yatsan ürünleri geldi. İyi ki de aklıma gelmiş. Yatsan Ürünleri arasında farklı boyutlarda bebek alezlerini görünce ben şok oldum desem yeridir. Hem de malzemesi bamboo. Bamboo ürünleri her zaman tercih ettiğim için Bamboo alez harici bamboo bebek yorganını da görünce vallahi çok sevindim.

Online alışveriş olması da extra hoşuma gitti çünkü bazen hem gidecek vaktimiz olmuyor hem de açıkcası taşımak istemiyoruz. O yüzden Yatsan'ın sitesinden burayı tıklayarak alışveriş yapabilirsiniz.

Mobilyalarını da tavsiye ederim. Son zamanlarda trend olan ve çok rastladığım Markiz modellerinde ise bildiğim kadarıyla 300 renk çeşidi mevcut ve kumaş türünü de siz belirleyebiliyorsunuz. Hem büyük marka hem de sizin ihtiyacınız ve zevkiniz doğrultusunda alternatiflerini de hazırlamış Yatsan. Markiz in markiz olduğunu ben çok sonradan öğrenmiştim isim olarak :) Merak ediyorsanız burayı tıklayarak siz de Markiz modellerine bakabilirsiniz.

Yatsan ın  en sevdiğim taraflarından biri de ürün çeşitliliğinin fazla olması. Özellikle yeni ev kurarken ihtiyacınız ne varsa hem kaliteli hem de uygun bir şekilde Yatsan da bulabilirsiniz. Yatak odası alırken en önemli şey yatağın rahatlığıdır. Çünkü çoğumuz şehir de yaşıyoruz ve çalışıyoruz. İş temposu trafik derken turşu gibi eve döndüğümüzü söylememe gerek yok sanırım. Gece yatınca da o yatağın bizi sıfırlayarak rahat bir uyku karşılığında yeni güne hazırlaması gerek. Yatsan yatakları tam da bunu yapıyor işte. O yüzden ben çok seviyorum. Yataktan sonra en önemli parça da bence yastık. Yastık çeşitleri de bir hayli fazla. İhtiyaç ve zevkinize göre ne ararsanız var.  Rahat uyku için yatak ararken baza olsun, başlık olsun ya da yatak setleri olsun aklınıza gelen her şeyi Yatsan da bulabilirsiniz. Ayrıca hani şu filmlerde olan yuvarlak yataklar var ya ona da Yatsan da denk geldim desem. :) Filmlerdeki romantikliği o yuvarlak yatakla eve taşımak lazım ama biraz da yer lazım galiba :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13