İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

4 Ekim 2017 Çarşamba

Kat Von D Tattoo Liner

Kat Von D Tattoo Liner
Kat Von D Tattoo Liner 

Herkese merhaba :) Duymuşsunuzdur mutlaka Sephora sayesinde Kat Von D markası ürünleri de Türkiye'de satışa sunulacak. Hatta 6 Ekim Cuma Günü Nişantaşı Sephora'da büyük bir parti ile ürünler görücüye çıkacak. Ben de sizler için Kat Von D markasının en sevilen ürünlerinden biri olan Tattoo Liner ın yazısını fikir edinin diye bugün yazmak istedim. Ne alsam neye baksam diye düşünenler mutlaka yazımı okuyun :)

Everyone hello :) You have heard that Sephora is definitely going to sell Kat Von D brand products in Turkey. Even on Friday, October 6, Nişantaşı Sephora will have a big party with products. I wanted to write today for you to get an idea of Tattoo Liner ins, one of Kat Von D's most popular products for you. Anyone who thinks what to look for is a must read my writing :)Kat Von D Tattoo Liner
Kat Von D Tattoo Liner

Eyeliner beceri ister, eyeliner emek ister, eyeliner vs.... böyle cümleleri ben eyeliner çekemeyip çekmeye çalışırken çok kuruyordum ki motive olayım diye. Kimse eline aldığı ilk gün o eyelinerı muhteşem çeken biri olmamıştır eminim ama şunu bilin ki size öyle bir eyelinerdan bahsedeceğim ki gerçekten en kötü eyeliner çeken kişi bile Kat Von D Tattoo Liner ile aldığı sonuç karşısında ağzı açık kalır :)

I like eyeliner skill, eyeliner labor, eyeliner etc ... I was so motivated when I tried to pull the eyeliner and try to pull it off. I know for sure that the first day someone picked up the handkerchief was not the one that attracted that glamor, but I am going to tell you that an eyeliner is the one that really attracts the worst eyeliner, even with the results of Kat Von D Tattoo Liner.

Kat Von D Tattoo Liner
Kat Von D Tattoo Liner

İsmi gibi gerçekten de Tattoo özellikte bir eyeliner Kat Von D Tattoo Liner. Ben internette hep denk gelip çok merak edip uzaktan uzağa hayran olup ve satın almak için sabırsızlanıyorken İtalya seyahatimde Sephora'ya girince ilk sorduğum ürün Kat Von D Tattoo Liner Trooper Black oldu. Bendeki siyah rengi ama bir de kahve rengi vardı keşke onu da alsaydım diye sonradan çok pişman oldum. Bu arada marka tam bir hayvan dostu.

The Katron Von D Tattoo Liner is a eyeliner that really feels like Tattoo. The first thing I asked when I entered Sephora on my trip to Italy was on the internet, I was very curious and admired from afar and fascinated to buy it. There was black color on me, but there was a coffee color too, so I regretted it later if I took it too. Meanwhile the brand is a complete cruelty Free.

Kat Von D Tattoo Liner
Kat Von D Tattoo Liner

Ürün 0,55 ml. Simsiyah bir ambalaja sahip. Beni bu ambalajlar bile etkiliyor. Açıldıktan sonra 6 ay içinde tüketmek gerekiyor ama şu an tüketmek isteyeceğim en son şey Kat Von D Tattoo Liner. Aslında artık yurt dışına gerek yok satın almak için Sephora sağolsun getiriyor bize ama bakalım fiyatı ne olacak onu da göz önünde bulundurmak gerek. Ben 19 Euro ya aldım mesela İtalya Sephora'dan.

Product 0.55 ml. It has a shiny packaging. For me, it's affecting the bottom line. Floor Von D Forging Liner. He wants to consume it in 6 months after opening. Actually we no longer need to go abroad to buy Sephora, but let's take a look at what it will cost us. I bought it for 19 euros, for example from Sephora in Italy.

Kat Von D Tattoo Liner
Kat Von D Tattoo Liner

Gelelim sihirli bölüme. Böyle bakınca keçe uçlu bir eyeliner gibi görünse de aslında hepsi incecik kıllardan oluşan ve bildiğim kadarıyla 325 incecik kılın bir araya gelmesiyle oluşan bir eyeliner ucu var karşımızda. İşte bu esnekliği ve bu sihiri oluşturan kısım bence bu kılların bir araya gelmesi.

Come magical division. Although it looks like a felt-tipped eyeliner in this way, we actually have a eyeliner that is made up of all the thin hairs, and as far as I can tell, 325 thin hairs come together. Here is the flexibility and the part that makes up this magic I think that these hairs come together.

Kat Von D Tattoo Liner
Kat Von D Tattoo Liner

Pigmenti gerçekten çok iyi, suya, tere herşeye dayanıklı. Siz çıkartmadan çıkmıyor desem yeridir. Ben siyahlığını da sevdim. Bazı eyelinerlar gibi adı siyah ama kendi kahverengi değil bildiğiniz tam bir siyah. Kat Von D Tattoo Liner uygularken gerçekten de elinizden yağ gibi kayıp gidiyor. Sanki siz eyeliner a değil de eyeliner  size yön veriyormuş gibi hissediyorsunuz. O yüzden de bence hiç eyeliner çekmesini bilmeyenler için bile pratik bir ürün bu. Zaten usta olanlar harikalar yaratır çünkü uç kısmı detay ve ince çizgiler için süper.

The pigment is really good, the water, the trough is resistant to everything. If it does not go out without you, it is the place. I like the black. Like some eyeliner, the name is black but not your own brown, you know, a full black. When you apply Kat Von D Tattoo Liner, it really goes away like oil from your hand. You feel like you are giving direction to the eyeliner rather than the eyeliner. So I think it's a practical product even for those who do not know how to take eyeliner. Those who are already skilled will create wonders because the tip is superb for detail and fine lines.

Kat Von D Tattoo Liner
Kat Von D Tattoo Liner

Ben Sephora mağazalarına Kat Von D den hangi ürünler gelecek gerçekten merak ediyorum. Bir kaç şey daha var aklımda markadan bakıp almak istediğim ama en çok almak istediğim de bu eyeliner oldu. Gidin almanız şart değil mutlaka testerı bir deneyin gerçekten ne anlatmak istediğimi daha iyi göreceksiniz.
Sizin Kat Von D markası ile deneyiminiz var mı? Hangi ürünlerini önerirsiniz?

I am really curious about what products Kat Von D will bring to Sephora stores. There are a few other things that I want to look at in my mind from the mark, but this is the eyeliner I want to buy the most. It is not necessary to get going, but you will definitely see what I really want to tell you.
Do you have experience with your Kat Von D brand? Which products do you recommend?

4 yorum:

 1. marka pek ilgimi çekmiyor benim güzel biliyorum ama denemek istediklerim arasında arka sıralarda kalıyor..

  YanıtlaSil
 2. Ben bu mrkayı hiç merak etmedim. kat von d deyince aklıma smoky ve koyu makyajlar geliyor. Böyle ışıltı ve renkli çağrışımlarda bulunmuyor. Yinede bir bakacağım :)

  YanıtlaSil
 3. Markanın en beğenilen ürünü sanırım bu eyeliner :)

  YanıtlaSil
 4. Kat Von D'nin en merak ettiğim ürünü. Elimdekiler azalınca bakacağım kendisine. Güle güle kullan Ebru'cum :)

  YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13