İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

26 Ekim 2017 Perşembe

Rosegal Alışverişim

Rosegal
Rosegal

Herkese merhaba :) Bugün sizlere Rosegal sitesinden yaptığım alışverişten bahsetmek istiyorum. Ben üç farklı çok güzel ürün seçtim ve bana ulaşmasını da sabırsızlıkla bekledim. Beklediğimden daha kısa sürede bana teslim edildi. Yurt dışından alışveriş yapmak bu anlamda hem çok pratik hem de çok uygun. Ayrıca ürün çeşidi ise Rosegal sitesinde çok fazla.

Hi everybody :) I want to talk about the shopping I made from Rosegal site today. I chose three different very beautiful items and I waited impatiently for them to reach me. It was delivered to me sooner than I expected. Shopping from abroad is both very practical and very convenient in this sense. Also there is a lot of product type in Rosegal site.
Rosegal
Rosegal

Benim seçtiğim ürünlere gelirsek; Crossbody Bags yani çapraz asılan çanta modellerinden bu kedili çanta modelini seçtim. Aslında çok fazla model var bu kategoride. Neredeyse aklınıza gelebilecek bir sürü obje ile ilgili çanta mevcut. Mutlaka bakın. 

Aksesuar olarak da watches saat modellerinden yine kedili bu şirin modeli seçtim. Ayrıca bir de drop earrings modellerinden siyah ve altın sarılı küpeyi alışveriş sepetime ekledim.

If I come to the products I choose; I chose Crossbody Bags, a model of this crossed bag model. In fact, there are many models in this category. There's a bag about a lot of objects that might come to your mind almost. Absolutely.

As an accessory I also chose this cute model of watches models again. I also added the shopping bag to the black and gold wrapped cube from drop earrings models.

Rosegal
Rosegal

Rosegal
Rosegal

Çantanın iki gözü var. İkisi de fermuarlı. Ayrıca hem kısa hem de uzun olmak üzere iki adet sapı mevcut. Böyle tasarım farklı ürünleri çok seviyorum. Kedileri de çok sevdiğim için bu çamtaya bayıldım. 

The bag has two parts. Both are zipped. There are also two stalks, both short and long. I like design products so much different. I loved this bag because I loved the cats too.

Rosegal
Rosegal

Saatin detayları çok güzel. Gözlüklü ve papyonlu bir kedi suratı var tam saatin ortasında. Gold detaylar çok şık bir hava katmış. Saatin kayış kısmı ise siyah. Yine iç kısmında akrep ve yelkovan gold renkte. Siyahla ve daha bir çok renk ile rahatlıkla kullanılabilecek şık bir saat. 

Küpe yine siyah ve gold renkleri birlikte barındırıyor. Ben gold rengi siyah ile kombinlemeyi çok seviyorum. O yüzden küpeye de bayıldım. Üst kısmı üçgen geliyor. Aşağı doğru ise uzanan kalın püskül tarzı parçalar mevcut. Küpe kulağa geçmeli. Aparat ise gerçekten çok sağlam. Kolay kolay düşmez. 

Ürünleri incelemek ve satın almak için detaylar en aşağıda

The clock details are very nice. There's a cat face with glasses and bow tie right in the middle of the hour. Gold details have added a very stylish feel. The black belt section is black. On the inside, the scorpion and the minute hand are gold color. A stylish watch that can be used easily with black and many other colors.

The earrings still contain black and gold colors. I love to combine gold color with black. So I loved this earring. The top is triangular. Downward, there are thick tassel-like pieces extending. The earrings should be in the ear. The appliance is really solid. It does not fall easily easily.

Details for inspecting and purchasing products at the bottom

Rosegal
Rosegal

Rosegal
Rosegal
Rosegal

Rosegal

Rosegal

4 yorum:

 1. Çantayla saatin uyumuna bayıldım :) Güle güle kullan Ebru'cum!

  YanıtlaSil
 2. hepsi de çok şirin güle güle kullan :)

  YanıtlaSil
 3. Valla çok yakışmış güle güle kullan canım :)

  YanıtlaSil
 4. çantana bayıldım güle güle kullan :)

  YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13