İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

3 Kasım 2017 Cuma

Maybelline The Burgundy Bar


Maybelline The Burgundy Bar
Maybelline The Burgundy Bar

Herkese merhaba :) Yurt dışında satışa çıktığından beri acaba ne zaman gelir diye düşünüp durduğum ve düşündükçe de heyecanlandığım Maybelline The Burgundy Bar Far Paleti bir süre önce satışa ülkemizde de sunuldu. Ben de sanırım ilk alanlardan biriyim ve aldığım günden beri elimden düşüremediğim bu paleti sizlerle daha yakından tanıştırmak istiyorum.

Hi everybody :) Maybelline The Burgundy Bar Far Paleti has been sold to our country a while ago as I think about when it comes to selling abroad and I am excited to think about it. I think I am one of the first people and I want to introduce this palette, which I have not been able to eliminate since day one, more closely with you.Maybelline The Burgundy Bar
Maybelline The Burgundy Bar

Renkleri ayrı etkiledi beni ama bir de Maybelline Makeup Artist Alp Kavasoğlu swaches paylaştığı andan itibaren wowwww dedirtti bana Maybelline The Burgundy Bar. Bence ambalajı da çok şık. Bordo rengi çok sevmesem de bu palet için çok hoşuma gitti.

Maybelline Makeup Artist Alp Kavasoglu swaches sharing from me and wowwww dedicate me to Maybelline The Burgundy Bar. I think the packaging is very elegant. I was very pleased with this palette even though I did not like Bordeaux color. 

Maybelline The Burgundy Bar
Maybelline The Burgundy Bar
 

Maybelline The Burgundy Bar Far Paletinin içerdiği renklere bakacak olursak. Toplamda 12 adet renk içeren bu palette 10 adet sedefli, 2 adet mat renk bulunuyor. En sağdaki altlı üstlü iki renk mat. Alttaki fotoğrafta gri gibi çıksa da diğer fotoğraflardan ve kolumda yaptığım swatches  fotoğraflarında kahve tonlarında oldukları belli oluyor. Aslına bakarsanız fotoğraflarda renkleri tam yansımıyor canlı elinizde tuttuğunuz hali çok çok daha güzel :)


Maybelline The Burgundy Bar Far Will be looking at the colors the palette contains. This palette with 12 colors in total has 10 pearl and 2 matte colors. The two rightmost matte colors are matte. Even though it looks like gray in the bottom photo, it is obvious that they are in coffee tones in other photos and swatches photographs I made in my collar. If you look at it, the colors are reflected in the photographs, the condition that you hold in your living hand is much more beautiful :)

Maybelline The Burgundy Bar
Maybelline The Burgundy Bar

Daha çok sedefli far kullananlar ve sevenler Maybelline The Burgundy Bar paletine bayılacaktır. Mat far sevenlerin pek haz edeceği bir palet olmayabilir ama bence yine de çok güzel. Ben sedefli ve metalik farları daha çok seviyorum nedense. Renk seçimlerini de çok çok sevdim bu paletin. Maybelline in ürettiği şimdiye kadar ki en güzel palet olabilir. Pigmentasyon çok çok başarılı. Ayrıca benim kullandığım fırçalara göre tozutma yok diyebilirim. Kalıcılıkları da bayağı iyi. Bir kere bazsız sürdüm unutmuşum baz kullanmayı aceleden bayağı şaşırttı beni kalıcılık konusunda. 

Arka bölümde kullanım önerileri de yer alıyor paletin. Yani iki renk kullanmak isterseniz hangi ikili olabilir ya da üçlü ve dörtlü olursa hangileri olabilir diye bizler için önerilerde bulunmuşlar. Ben oraya göre hiç kullanmadım ama aklınızda da olsun. 

Açıldıktan sonra 24 ay içinde tüketilmesi gerekiyormuş bu palet. Ayrıca gramaj olarak da 9,6 gram. 

More pearl headlamps and fans will love the palette of Maybelline The Burgundy Bar. It may not be a palette for those who love matt headlights, but I think it is still beautiful. I like the pearl and metallic headlights better. I liked color choices very much, too. Maybelline's production may be the most beautiful pallet ever. Pigmentation is very successful. Besides, I can say that there is no dusting according to the brush I used. Their retentions are pretty good. Once I had forgotten the basics of surveillance, it suddenly surprised me to use basics in terms of permanence.

There is also a recommendation to use the palette in the rear section. So if you want to use two colors, you can choose which pair or triple and quadruple if there are any suggestions for us. I have never used it according to it, but also in your mind.

This palette should be consumed within 24 months of opening. In addition, weighing 9.6 grams.

Maybelline The Burgundy Bar
Maybelline The Burgundy Bar

Sizler için yukarıdaki fotoğrafta üst sırayı swatchladım. Şimdi en sevdiğim renkleri söyleyeceğim bu sırada. 3. ve 4. renk bu sırada benim favorim.

Maybelline The Burgundy Bar
Maybelline The Burgundy Bar

Alt sıranın swatchlarını da üstteki fotoğrafta görebilirsiniz. Bu sıra olay zaten harika renkler var. 2, 3, 5 ve 6 yine en sevdiğim tonlar oldu. Sizin bu palette en sevdiğiniz renkler nedir?

Maybelline The Burgundy Bar
Maybelline The Burgundy Bar

5 yorum:

 1. Ben de epey sevdim bu paleti. Bu serinin diğer paletlerinde bulamadığım parlaklık ve yumuşaklığı kendisinde buldum; severek kullanıyorum! Sen de güle güle kullan, sevgiler!

  YanıtlaSil
 2. palet çok güzel görünüyor çok çekisi ama hakkımı make up revolution'a kullandım :-))

  YanıtlaSil
 3. Merhaba, bloggerlar olarak birnirimize destek olmak için son yazıma bekliyorum.
  https://aslolanguzellik.blogspot.com.tr/2017/11/haydi-bloggerlar-destege.html

  YanıtlaSil
 4. Ben de çok beğensem de kendimi tutuyorum :)

  YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13