İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

23 Haziran 2020 Salı

FLOMAR X YAZBUKEY KOLEKSİYONUFlormar markasının ve Dünyaca Ünlü Türk tasarımcı YAZBÜKEY ile yarattığı özel koleksiyonu duydunuz mu? Ben öncelikle gurur duydum ve koleksiyonun tasarımına bayıldım.

FLORMAR’A “YAZ” GELDİ

FLORMAR’DAN İLK TASARIMCI İŞ BİRLİĞİ: DÜNYACA ÜNLÜ TÜRK TASARIMCI YAZBUKEY İLE

YAZBUKEY X SILK MATTE

“CHERRY ON TOP” KOLEKSİYONU

 


Flormar, Paris ve Milano gibi dünyanın önde gelen moda haftalarının aranan yeteneklerinden, tasarımları Madonna ve Björk gibi ikonlar tarafından tercih edilen, dünyaca ünlü Türk tasarımcı Yazbukey ile ikonik hale gelen likit mat ruj serisi Silk Matte için işbirliği yaparak 20 yeni renkten oluşan bir kapsül koleksiyona imza attı: “Cherry on Top”

 

 


 

Makyaj denilince ilk akla gelen marka Flormar, dudakları kurutmadan ipeksi ve mat görünüm sunması ile bağımsız bir şirket tarafından yapılan araştırmada %99 beğeni alarak kendi alanında kahraman olan, Silk Matte serisi için dünyaca ünlü tasarımcı Yazbukey ile işbiliği yaptı.

 

Flomar’ın “Renk Renk 50 Yıl” mottosu ile 50. yılını kutladığı 2020 yılında çok sevilen Silk Matte mat likit rujların yepyeni renkleri; Yazbukey imzalı ambalaj tasarımı ve  kiraz kokusu ile sevenleri ile buluşacak.

Yazbukey koleksiyonun konseptini “Kiraz feminen olmanın en tatlı halidir” ilhamı ile yarattığını söylüyor. Kirazın bir pastanın üstündeki final dokunuş, renkli sürpriz lezzet patlaması olması gibi, ruj da bir kadının güzellik ritüelinin en renkli final dokunuşu temsil ediyor. “Silk Matte Cherry on Top Koleksiyonu” da kirazın dalda ilk kızarmaya başladığı halinden en olgun haline kadar aldığı farklı renkleri temsil eden 20 farklı tondan oluşuyor.

 

Kiraz Kokulu Özel “Yaz” Koleksiyonu

 

Yaz mevsiminin enerjisine yakışacak 20 farklı renkte tasarlanan Flormar Silk Matte Liquid Lipstick X Yazbukey koleksiyonu ipeksi dokusu ile dudakları kurutmadan mat ve kalıcı bir görünüm sunuyor. Bu koleksiyona özel mis gibi kiraz kokusunun eşlik ettiği muhteşem tonların uzun süre kalıcı ve göz alıcı etkisiyle ile sezon boyunca makyajınızda dudaklarınızı konuşturacaksınız!

 

 

Flormar Silk Matte Liquid Lipstick X Yazbukey; 49.99 TL

 

www.flormar.com.tr
3 yorum:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13