İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

16 Mart 2013 Cumartesi

BIOTHERM BIOPUR PORE REDUCER GÖZENEK KÜÇÜLTÜCÜ SERUMGözenek küçültücü serumdu, tonikti derken yığınla cilt ürünü doldu taştı evde. Bir kaç tüp bitirmişliğim olan BIOTHERM BIOPUR PORE REDUCER GÖZENEK KÜÇÜLTÜCÜ serumu da size tanıtmak istiyorum. Bazen hepsini aynı zamanlarda kullanıyorum bazen de tek tek kullanıyorum. Ben de ne yaptığımı bilmiyorum sanırım :)

Ürüne gelirsek 30ml lik bir boyutta ama minicik kullandığınız için uzun süre gidiyor. Temizlenmiş, toniklenmiş ve nemlendirici sürülmüş ciltte sorunlu bölgeye parmaklarınızla çok az bir ürünü uyguluyorsunuz. Ben sabah ve akşam olmak üzere günde iki defa kullandım. Çok çok sıvı değil ama krem kadar da katı değil. Rengi beyaz. 

Yağlı ciltler için uygun bir ürün bende herhangi bir sorun yaratmadı rahatlıkla kullandım. İçeriğinde beyaz kil, bakır, çinko mevcut. Bu serum sayesinde gözenekler küçülüyor.

Bu gibi ürünlerde ara vermeden ürünleri kullanmak çok önemli bunu da hatırlatmak istedim. Çünkü güzellik uzmanlarının dediğine göre başarılı bir sonuç ürünün aralıksız ve uzun süre kullanılmasından sonra elde ediliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13