İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

31 Ocak 2014 Cuma

Sephora Smart Liner Eyeliner


Fotoğrafta gördüğünüz bir şerit silici değil bir eyeliner hem de Sephora marka ;)

İlk gördüğümde şeklinden dolayı "Bu ne ki böyle?" diyerek elime alıp incelemeye başladım. Daha önce böyle bir ürüne denk gelmemiştim çünkü eyelinerlar jel değilse genelde benzer ambalajlarda oluyor. 

Eyeliner sürmekteki beceriksizliğimi tekrar söylememe gerek yok ama bu aralar taktım kıvıracağım ben bu işi :) Sephora Smart Liner Eyelinerı da görünce hemen denedim ve gerçekten çok kullanışlı olduğunu gördüm çünkü malum şerit silici tipinde bir ergonomiye sahip olduğu için ele tamamen oturuyor kayma ya da nasıl tutsam da sürsem derdi hiç yok. Elinizin içine oturduğunuz zaman gerçekten eyeliner sürmesi çok kolaylaşıyor ki ben bunu diyorsam gerçekten işinizi kolaylaştıran bir ürünle karşı karşıyasınız demek oluyor bu :) Hem sağ el hem de sol el kullananlar için ürünün uygulamasının kolay olması bence pozitif özelliklerinden.


Sanırım şu an tek rengi mevcut o da 01 Noir Black ama bence başka renkleri de mutlaka eklenecektir. Ürün miktarı 0,4 ml. 24 saate kadar da kalıcılığından bahsediliyor.
Ürün içeriğine gelirsek bu ürün paraben içermiyor. Paraben içermediği için gerçekten çok mutlu oldum. Paraben biliyorsunuz ki kozmetik ve ilaç sektöründe kullanılan bir kimyasal madde. Şampuan, saç kremi, nemlendirici krem, tonik, deodran, parfüm, tıraş jeli, bronzlaşma kremi, makyaj malzemeleri, güneş koruyucusu ve diş macununda bulunurSephora Smart Liner Eyelinerın ucu ince ama işte ergonomisinden dolayı amatör de olsanız profesyonel de uygulamanız gerçekten kolay olacak ;)Sephora Youtube bir de ürünün videosu eklemiş. Ben de size daha iyi fikir versin diye videoyu bulup blogumda paylaşmak istedim. ;)

                     

Hediye çekilişime hala katılmadıysanız buradan TIK TIK ;)

2 yorum:

  1. Çok ilginç bir tasarımı varmış, merak ettim :) Tebrik ederim valla dikkatimi çekmemişti daha önce, belki gördüm ama dikkatimi çekmedi. Bi dahaki Sephora ziyaretimde mutlaka incelicem...

    YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13