İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

20 Nisan 2015 Pazartesi

Flormar Lip Primer


Flormar Lip Primer


Bugün sizlerle son zamanlarda dikkatimi çeken bir ürünü paylaşmak istiyorum. Flormar Lip Primer - Dudak Bazı.
Rujunuzun kalıcılığını sağlarken, dudaklarınızın rengini de nötrleyen bu ürün aynı zamanda dudaktaki çizgileri de doldurarak pürüzsüzleşmesini sağlıyor. Ayrıca dudak renginizi nötrlediği için beğenerek aldığınız rujların sürdükten sonra renginin aynı kalmasına yardımcı oluyor. 
Flormar Lip Primer


Normal glosslar tarzında bir yapıya sahip olan Flormar Lip Primer - Dudak Bazı süngerli bir fırçadan oluşuyor.  Kıvam olaran glosslardan daha yoğun bir kıvama sahip ayrıca rengi de koyu bir ten rengi. Uygularken dudağınıza sürüp 15 - 20 saniye kadar beklemeniz gerekiyor. Bu süreyi beklerseniz daha iyi sonuç almanız daha olası çünkü sonrasında ruj uyguladığınızda rujunuz Flormar Lip Primer - Dudak Bazı sayesinde dudaklarınıza sabitleniyor.
Flormar Lip Primer - Dudak Bazının içinde bulunan E vitamini ve panthenol dudakların pürüzsüzleşmesinde bir hayli etkili.  Özellikle Nude tonlu rujlar kullanıyorsanız dudaklarınızın da pürüzsüz olması gerekir. Nude tonlar dudak kusurlarını en çabuk belli eden tonlardandır. Bunun için de Flormar Lip Primer - Dudak Bazını kullanırsanız böyle bir sorun oluşmaz.
Flormar Lip Primer


Dudakları pürüzsüzleştirmesi açısından gerçekten başarılı ürün Flormar Lip Primer - Dudak Bazı. Rujun kalıcılığını arttırması özelliğini ise pek deneyemedim. Çünkü o kadar uzun süre ruj dudağımda kalmıyor. Sürekli çay, kahve tüketen biri olduğum için o fırsatı hiç bir ruja vermiyorum :) Fiyatı 18.90 Tl olan Flormar Lip Primer - Dudak Bazını size en yakın Flormar satış noktalarında bulmanız mümkün.

Haftaya yine merak edilen bir konu ile sizlerle buluşacağız. Görüşmek üzere, takipte kalın.

Not: Bu yazım daha önce www.bloggerlarpaylasiyor.com da yayınlandı.

4 yorum:

 1. hala almakta tereddüt ediyorum :-((

  YanıtlaSil
 2. fakir öğrenci olaraktan alamayacağım bir ürün=( Pahalıymış =D

  YanıtlaSil
 3. Gerçekten ihtiyacım olan br ürün. Teşekkürler. Sizi izlemeye aldım. Ben de bloğuma beklerim.

  www.bakbuharika.com

  YanıtlaSil
 4. ben kullandım, beğendim. Bloguma beklerim http://reginaphalangiie.blogspot.com.tr/

  YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13