İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

21 Kasım 2016 Pazartesi

Maybelline The Falsies Push Up Angel Maskara

Maybelline The Falsies Push Up Angel Maskara
Maybelline The Falsies Push Up Angel Maskara

Herkese merhaba :)
Bugün sizlere son günlerde tahminimce intagram paylaşımlarında sürekli denk geldiğiniz morlu ambalajı ile Maybelline'in ülkemizde yeni satışa sunduğu Maybelline The Falsies Push Up Angel Maskara 'dan bahsetmek istiyorum.

Daha öncesinde de başka yazılarımda bahsettiğim gibi maskara seçimi kişilerin kirpiklerinin özellik, yapı ve beklentilerine göre değişir. O yüzden benim ya da başkasının memnun kaldığı bir maskarayı siz hiç beğenmeyebilirsiniz ya da tersi de mümkün olabilir. 

Benim kirpiklerime gelirsek; oldukça zor bir kirpik modeline sahibim çünkü kirpiklerim uzun ama düz ve aşağı doğru bakan cinsten. Böyle olunca istediğim kadar hacim veren maskara kullanayım aşağı baktıkları sürece beni memnun edemiyor sevgili kirpiklerim. Bu maskarayı denememdeki sebeplerden biri de vaadlerinin beni etkilemesi oldu.

Maybelline The Falsies Push Up Angel Maskara
Maybelline The Falsies Push Up Angel Maskara

Fırça şekli ile beni çok çok şaşırtan Maybelline The Falsies Push Up Angel Maskara bir tarafı dümdüz diğer tarafı ise kısalı uzunlu plastik kıllardan oluşan incecik ve sert bir modele sahip. Sapa yakın kısmındaki kıllar uzunken uç kısmındaki kıllar ise kısa biçimde yerini almışlar.

Maybelline The Falsies Push Up Angel Maskara bu farklı boyuttaki kılları ile çok amaçlı bir maskara olarak piyasaya sunulmuş. 

Vaadlerine gelirsek;
 • Uzun fırça kılları; Kirpikleri dışa doğru açıp kanatlandırır.
 • Kısa fırça uçları; Kirpiklere  hacim verip yukarı doğru kaldırır. 
Kısacası adında da anlaşılacağı gibi "angel" yani "melek" kanadı gibi kirpikler :) 


Maybelline The Falsies Push Up Angel Maskara
Maybelline The Falsies Push Up Angel Maskara

Yazının başında da bahsettiğim gibi benim düz, uzun ama aşağı bakan kirpiklerimde denediğimde kirpiklerimi tek tek ayırıp yukarı doğru kaldırdığını ve dışarı doğru açtığını gerçekten gözlemledim. Aşağıda sizler için de çekmeye çalıştığım fotoğrafı ekledim. Bir takma kirpik kadar olmasa da beni memnun etti Maybelline The Falsies Push Up Angel Maskara. 

Hacim olayına gelirsek; bence hacim veren bir maskara değil kendisi ama hacim vermesinden çok kirpiklerinizi tek tek ayırsın yukarı kaldırıp dışarı doğru açsın isterseniz size önerebileceğim bir maskara olur Maybelline The Falsies Push Up Angel Maskara.

Maybelline The Falsies Push Up Angel Maskara
Maybelline The Falsies Push Up Angel Maskara
Fırçası incecik olduğu için az bir ürün fırçaya geliyor ve diğer bazı maskaralar gibi vıcık vıcık bir uygulama yapmanızı engelliyor. Bir kaç kere artık sizin ihtiyacınıza göre içinden ürün almanız ve kirpiklerinize uygulamanız gerekiyor. Fırçası sert olduğu için de kirpiklerinizi yukarı kaldırırken gayet başarılı Maybelline The Falsies Push Up Angel Maskara. 

9,5 ml olan Maybelline The Falsies Push Up Angel Maskara tüm kozmetik marketlerde yerini almış durumda. İndirimsiz olarak ben 27 tl ye almıştım ama indirim zamanı daha uygun fiyatlara almak mümkün.

Kullananların mutlaka yorumlarını bekliyorum ;) Görüşmek üzere :)

Instagram -->  @locosmetico :)

13 yorum:

 1. Dün Watsons'da görmüştüm,özellikle senin instagram paylaşımlarından sonra aklımda yer edinmişti bir heves gittim. Tabiki tester yok yine -.- Bende kendisinden uzaklaşmıştım. Benim kirpikelerimde beni çok zor memnun eder maskara kullanınca denemeden alamadığım tek şey maskara. :/ Çok güzel olmuş kirpiklerine etkisine bayıldım , güle güle kullan canım <3

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkürler :) Tester yoktu ben alırken de :(

   Sil
 2. Yalnız ne kadar güzel bir siyahlık vermiş, renk harika! Çok az bir miktar topaklanma yapmış gibi ama gerçekten güzel kaldırmış. Aklımda olsun o zaman :) Güle güle kullan, sevgiler!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Siyahlığına sen diyene kadar dikkat etmedim desem :)

   Sil
 3. ama ben ilk kez gördüm enteresan bir şeymiş, güle güle kullan 💕

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok sağol gerçekten de fırça enteresan ;)

   Sil
 4. Verdiği siyahlık olayyyy :) bence kirpiklerinde gayet iyi durmuş canım en kısa zamanda denemek istiyorum bende )

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Senin de yorumlarını beklerim kullandıktan sonra ;)

   Sil
 5. push up drama faciasından sonra buna hiç yaklaşmadım bile fena gözükmüyor ama senin kirpiklerin benden uzun ben yine lash sensationale devam ederim gibi..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Onu da kullanıyorum ama daha özel günlerde lash sensational ;)

   Sil
 6. Verdiği siyahlık çok iyi gerçekten ama biraz yapıştırmış kirpkleri zannımca pek benlik gözükmüyor o yüzden benimkiler yapışmaya epey müsait ^^

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Siyahlığı söylenince gerçekten dikkat ettim iyimiş ;)

   Sil
 7. Gerçekten çok güzel bir ürün ve ben esnafım bu ürünü satmaktan mutluluk duyuyorum

  YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13