İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

11 Temmuz 2017 Salı

Sleek On The Horizon Far Paleti

Sleek On The Horizon
Sleek On The Horizon

Herkese merhaba :) Bugün sizlere ülkemizde Gratis mağazalarında kısa süre önce satışa sunulan hem çok beğeneni hem de hiç beğenmeyeni olan  Sleek markasına ait On The Horizon Far Paletinden bahsetmek istedim.Sleek On The Horizon
Sleek On The Horizon

Özellikle içerdiği bazı renkler ile tam anlamı ile bana yazı çağrıştıran Sleek On The Horizon Far Paleti ilk çıktığını duyduğumda hiç ilgimi çekmemişti. Aslında ilk satışa sunulduğu günler tester yokken paletin içine dokunamasam da dokunacak kadar yakından inceleme fırsatını bulduğum, özellikle içerdiği bazı renkler ile tam anlamı ile bana yazı çağrıştıran Sleek On The Horizon Far Paletin içine bakabilmiştim. İnternette sürekli swatchlarına denk gelince ve bana o yazı çağrıştıran renkler de aklımı çelince dedim ki ben buna bir ara bakayım. Limited Edition bir ürün olması da bu bakıp alma düşüncemi de hızlandırdı diyebilirim. İndirim zamanı uygun fiyata aldım ve rahatladım :) Bu cümleyi ben ve benim gibi olanlar çok iyi bilirler ve çok iyi anlarlar :)

Sleek On The Horizon
Sleek On The Horizon


Sleek On The Horizon
Sleek On The Horizon

Renklere yakından bakacak olursak Sleek On The Horizon Far Paletinde iki mat renk mevcut diğerleri ise sedefli. Sanırım ben daha çok sedefli farları tercih ediyorum ve seviyorum. O yüzden mat renkler az olması benim için daha iyi oldu.

Sleek On The Horizon
Sleek On The Horizon

Sizlere gösterebilmek için kolumda swatchladım. Üst sıradan soldan 1. ve 4. renk benim favori rengim :). Özellikle de 1. renge ölüp bitiyorum. Sırf bu Sleek On The Horizon Far Paletindeki renk değil tüm bu renklere :)

Sleek On The Horizon
Sleek On The Horizon

Alt sırada ise soldan yine 1., 2., 3. özellikle ilgimi çeken renkler oldu. Bu swatchlamalarımın hepsi bazsız olarak yapıldı. Pigmentasyonlarına bence siz karar verin benim bazsız olduğunu söylemek harici diyecek bir şeyim yok ;)

Siz bu paleti denediniz mi ya da kullanıyor musunuz? En sevdiğiniz renkler nedir?

3 yorum:

  1. keşke zamanında alsaymışım diyorum :)

    YanıtlaSil
  2. Çok yeşil bana göre bu palet sunset'i almıştım en son ben güle güle kullan 😊

    YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13