İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

30 Nisan 2020 Perşembe

theBalm Autobalm Allık Paleti Grl Pwdr

theBalm Autobalm Grl Pwdr
theBalm Autobalm  Grl Pwdr 

Siz de benim gibi allık sevenlerden misiniz? Ben yeni çıkan allıklara bakmazsam rahat edemiyorum. Ürün kalitesi, performansı ve markanın yanı sıra tasarım ve ambalaj da beni etkiliyor ne yalan söyleyeyim. Seyahatler için kendime bahane bularak theBalm Autobalm Allık Paleti Grl Pwdr ı koleksiyonuma eklemiştim. Çünkü dışı teneke kutu ve palet şeklinde olması benim seyahat grubuma eklememe vesile oldu. O zaman birlikte incelemeye başlıyoruz 
theBalm Autobalm Allık Paleti Grl Pwdr ...theBalm Autobalm Grl Pwdr
theBalm Autobalm  Grl Pwdr 

theBalm Autobalm Allık Paleti Grl Pwdr dışı teneke ambalaj olmasının yanı sıra en dışında bir de karton kılıf tarzı koruma yapmışlar Zaten kapağı zor açılıyor ama ola ki kendiliğinde açılmasın diye karton kılıfa geçirmek mantıklı olmuş. Ayrıca kapak kısmında bir de aynası var. theBalm markasının ambalajlarını her zaman beğeniyorum. Hem eğlenceli hem de farklı tasarımları oluyor. Son zamanlarda markaya zam gelmesi beni mutsuz ediyor açıkçası çünkü indirimsiz bir şey almak artık theBalm markası için de zorlaştı.


theBalm Autobalm Grl Pwdr
theBalm Autobalm  Grl Pwdr 

theBalm Autobalm Allık Paleti Grl Pwdr 3 mat ve 1 ışıltılı renkten oluşuyor. Mat renkler yapı ve ton olarak çok güzel. Işıltılı renk ise ton olarak çok güzel ama çok fazla simli bir yapıda. Ben daha metalik olmasını beklerdim. Palete bakınca metalik gibi dursa da uygulama yapınca simler göze batıyor. Allık olarak kullanılacak gibi değil çünkü topper olarak düşünülmüş aslında. 

theBalm Autobalm Grl Pwdr
theBalm Autobalm  Grl Pwdr 

Mat renkleri tek başına kullanabileceğiniz gibi renkleri karıştırarak da farklı tonlar elde etmeye müsait bir palet theBalm Autobalm Allık Paleti Grl Pwdr. Topper olarak da en üste sağdaki ışıltılı rengi bırakıp allığınızı patlatabilirsiniz tabi eğer isterseniz. Benim için çok simli bir renk olduğundan o rengi far olarak uygulamak bana daha mantıklı geldi :) Zaten mat renkleri de far olarak uygulayabilirsiniz. Ben çok sık yaparım bu uygulamayı. Hatta topper olarak düşünülen rengi far üzerine de topper olarak uygulayabilirsiniz. Yani palet güzel ve fonksiyonel anlayacağınız :)


theBalm Autobalm Grl Pwdr
theBalm Autobalm  Grl Pwdr 

theBalm Autobalm Grl Pwdr
theBalm Autobalm  Grl Pwdr 

Mat renkleri pigmentasyonu gayet iyi. Dokunduğunuz zaman yumuşak ama öyle un gibi dağılan bir yapısı yok. Tozutmama olayını sevdim. Fifth rengi ise yani şu ışıltılı olan dokunduğunuzda içindeki simleri hissedebildiğiniz bir yapıda. Resmen parmak uçlarına her bir sim değiyor.


theBalm Autobalm Grl Pwdr
theBalm Autobalm  Grl Pwdr 

Sizler için renkleri bileğimde de göstermek istedim. theBalm Autobalm Allık Paleti Grl Pwdr Gratis mağazalarında indirimsiz olarak 120 tl den satışta. İndirimde yarı yarıya düştüğüne denk geldim. İhtiyacınız varsa bakabilirsiniz. 

theBalm Autobalm Grl Pwdr
theBalm Autobalm  Grl Pwdr 

Siz genel olarak theBalm ürünlerini nasıl buluyorsunuz? Hadi herkes en favori theBalm ürününü aşağı yazsın. Birbirimize fikir verelim ;) 
Aşağıdaki videoyu da izlemeyi unutmayın :)5 yorum:

 1. Aa bu palete denk gelmemiştim çok güzel bayıldım :)!

  YanıtlaSil
 2. Bu palet bir harika ben de indirimde bakarım demiştim öyle kaldı :) The Balmın allıklarını çok seviyorum. Bunun tonları çok güzel far olarak da kullanılır.

  YanıtlaSil
 3. elimde 4-5 tane balm allık var zamanında çoğunu almışım o yüzden bu palete hiç bakmadım marka da biraz kendini tekrar ediyor bence keşke daha farklı ürünler çıkartsalar..

  YanıtlaSil
 4. Renkler nasıl güzel. Siz ona allık dersiniz ama ortadaki iki rengi ben far olarak kullanırım.
  Bu arada çok iyi bir inceleme yazısı olmuş.
  Sevgiler

  YanıtlaSil
 5. Allık ben de severim, The Balm ürünlerinin ise hayranıyım, markanın paletlerini çok begeniyorum ama favori ürünüm eyelineri Schwing :)

  YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13