İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

5 Mayıs 2020 Salı

Nisan Ayı Avon Alışverişim (Katalog 5)

Nisan Ayı Avon Alışverişim
Nisan Ayı Avon Alışverişim 

Herkese merhaba, bir Avon temsilcisi olmak bunu gerektirir demek ki :) Her ay alacak bir şeyler çıkıyor ve ben buluyorum. Avon bir de sürekli yeni ürünler çıkartınca ilgimi de çekiyor  böylece. Biraz ihtiyaç biraz merak ile Nisan ayında Katalog 5 alışverişimi de yaptım. Bu arada temsilci olmak isteyenler bana mutlaka ulaşsın.  Bakalım extra hediyeler ile neler almışım Katalog 5 den :)Nisan Ayı Avon Alışverişim
Nisan Ayı Avon Alışverişim

Malum karantina döneminde sabun çokça tüketilir oldu. Değişik sıvı sabunları denemeyi severdim. Bunları da görünce hemen aldım. Soldaki nemlendirici etkili bir sabun. Egzamam olduğu için bunu kendime aldım. Diğerinin de kokusunu çok merak ettim. Bahar ayında evde olunca her şeyin kokusu baharı, çiçekleri, dışarısını çağrıştırsın istiyorsunuz :) 

Nisan Ayı Avon Alışverişim
Nisan Ayı Avon Alışverişim

Bu gördüğünüz 3 ürün ise tamamen hediye. Belli sayfalardan alışveriş yapana sürpriz hediye yazıyordu. Duş jeli o şekilde geldi bence güzel düşünmüşler. Diğer ikili ise geçen katalogdan belli bir tutar alışveriş yapınca hediye oluyordu. Parfüm ve maske de böyle hediye olarak gelmiş oldu. 

Nisan Ayı Avon Alışverişim
Nisan Ayı Avon Alışverişim

Ayak maskelerini bir ara çok kullanıyordum ama genelde tüpte olanları denemişimdir hep. Böyle ayağa çorap gibi giyilenler pratik olur diye düşündüm ve bu maskeyi de denemek için hemen sepete ekledim. 

Nisan Ayı Avon Alışverişim
Nisan Ayı Avon Alışverişim

Protinol teknolojisi içeren bu cildi yenileyen ampüller yine meraktan sepetime eklendi. Ayrıca yazısı gelecek tabi. 7 gün kullanma sürüsü var. 7 ampül içeriyor. Umarım severim.

Nisan Ayı Avon Alışverişim
Nisan Ayı Avon Alışverişim

Çift fazlı makyaj temizleme ürünlerini çok seviyorum ve denemek istiyorum mutlaka. Boyut olarak minik olan boyu alıp bu ürünü de denemek istedim. Hem seyahatler için de bana alternatif olur diye düşündüm. Bana çok sevdiğim Garnier Argan yağlı olanı hatırlattı tabi hemen.

Avon Distillery Temizleyici Balm ise yeni ürünlerden. Bir kaç kişiden güzel olduğunu duyunca denemek istedim ben de. Çok Balm şeklinde temizleyici kullanmasam da ilgimi çekti.

Bu gördüklerinize ek olarak bir de Altuğ için pijama aldım. Fotoğraflar çekilirken çamaşır makinesinde dönüyordu çekime yetişemedi :)

Sizler bir şeyler aldınız mı bu katalog 5 den? 

5 yorum:

 1. Be güzel bir alışveriş olmuş güle güle kullan canim :)

  YanıtlaSil
 2. bol sıvı sabun aldım ben:-)) bu yeni temizleyici serisini de bir sonraki siparişime ekleyeceğim sanırım..

  YanıtlaSil
 3. Ayak maskesi benim dikkatimden nasıl kaçmış. Mayıs kataloğunda da olursa alırım ben de. Temizleme balmı benim de aklımda ama elimde çok temizleme ürünü olunca biraz dursun o dedim :)

  YanıtlaSil
 4. ayak maskesi hiç dikkatimi çekmemiş benim, bir sonraki alışverişimde sepete ekliyeyim :)

  YanıtlaSil
 5. Güzel seçimler, yenileri denemeye bayılıyorum ben de. Güle güle kullan🌸

  YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13