İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

7 Ocak 2011 Cuma

Makyaj Temizleme Mendilleri mi? Yoksa Temizleyici mi?

e geç ve yorgun geldiğiniz bir akşamı düşünün. Aklınızdan geçen tek şey üstünüzdekilerden kurtulup kafanızı yastığa koyduğunuz andır. Buraya kadar her şey normal ama aynaya baktığınızda bir anda gözünüze yüzünüzdeki makyaj çarpar. En pratik şekilde bu makyajdan nasıl kurtulabilirsiniz?
Bir parça pamuğu alıp, üstüne makyaj temizleyiciden birkaç damla damlatmak o kadar zor gelir ki insana, hatta bazen eziyet halini alır. Bu gibi zamanlarda imdadımıza makyaj temizleme mendilleri koşar. Piyasada her fiyata bulabileceğimiz bir çok çeşidi mevcut. Ben bir çok markayı denedim fakat en beğendiğim Johnson&Johnson'ın 3'ü 1 arada olanı. Fazla uğraşıp, bulaştırmadan yüzünüzü gözünüzü temizleyebiliyorsunuz. Peki, kat kat sürdüğümüz rimeller ne olacak? Tabi ki siyah göz kalemini de işin içine katarsak... O zaman işin rengi değişiyor işte. Daha kuvvetli bir şeylere ihtiyaç duyacağımız kesin. Ben Clinique'in makyaj temizleyicisinden çok memnunum. İki yönlü bir makyaj temizleyicisi olan bu ürün suya dayanıklı rimeli bile bulaşmadan kökten temizliyor. Ayrıca göz doktorları tarafından test edildiği için kontak lens kullananlar için de ideal bir ürün. Kullanmadan önce şişeyi iyice çalkalıyorsunuz ve her bir gözüm için 1 damla damlatmam yetiyor. 2 damlada işimiz tamam.

İnternette gezinirken dikkatimi çeken makyaj temizleyicisi ise Lancome Bi-Facil oldu. Ödüllü bir ürün. Ciltte yağlı bir kalıntı bırakmadan suya dayanıklı ürünleri bile çıkartığı, cilde serin ve tazelenmiş bir his verdiği söyleniyor. Açıkçası ilgimi çekti. Elimdeki temizleyici biter bitmez Lancome Bi-Facil'i deneyeceğim.

6 yorum:

 1. sevgili ebru yüzüm için avonun rich moisture 3 in 1 temizleyici&tonik&nemlendirici ürününü kullanıyorum ben çok memnunum tavsiye ederim herkese :)

  YanıtlayınSil
 2. Onu henüz kullanmadım ama sıraya aldım diyebilirim ;)

  YanıtlayınSil
 3. ben makyaj temizleyicisini kullananlardanım :)

  YanıtlayınSil
 4. Merhaba Ebru ben Lancome BiFacil kullanıyorum. Gözlerim çok hassas ve makyaj çıkarmak bir kabustu fakat birgün annem bu ürünü hadiye etti. Gerçekten çok kaliteli ve inanılmaz kolay temizliyor. Daha öncesinde Loreal kullanıyordum. aralarında inanılmaz fark var. Ayrıca ürünü pamuğa uygularken miktarı çok dökmene de gerek kalmıyor.
  İyi günler. Sevgiyle kal...

  YanıtlayınSil
 5. Bende Lancome Bi facil kullanıyorum artık gözlerim makyaj çıkarttığımda kızarmıyor.

  YanıtlayınSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13