İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

24 Mayıs 2016 Salı

Missha Perfect Cover BB Krem

Missha Perfect Cover BB Cream Krem
Missha Perfect Cover BB Cream Krem
Herkese merhaba :)
Bugün sizlere söylenene göre Dünya'nın en çok satılan BB kreminden bahsetmek istiyorum. Google amcamın yalancısıyım ona göre Missha Perfect Cover BB creamin böyle bir yönü de varmış.

Daha önce duydunuz mu bilmiyorum ama kozmetik ile ilgili aslında bir çok yenilik Kore'den çıkıyor ve Kore bayanları kozmetik ürünlerine çok meraklı. Koreli kozmetikçilerde bayanları memnun etmek ve ihtiyaçlarına karşılık vermek için sürekli çalışıyor ve bizi güzel ürünlerle buluşturuyorlar. 

Missha da başarılı ve sevilen bir Kore firması. Ben aslında bayadır ününü duyuyordum ama son zamanlarda kendisi ile tanışma fırsatını yakaladım.

BB kreminin çok meşhur olduğunu öğrenince bir kaç ürünle birlikte sipariş ettim. Özellikle kapatıcılığının bir BB kreme göre çok başarılı olması beni heyecanlandırdı. 


Missha Perfect Cover BB Cream Krem
Missha Perfect Cover BB Cream Krem

Missha Perfect Cover BB Cream in iki boyu mevcut. Ben ilk defa deneyeceğim için 20 ml lik olan tüp şeklindekini tercih ettim. Bendeki rengi 23. 
Aldığımdan beri elimden düşmüyor diyebilirim. Aslında BB kremler ile pek aram yoktur ama bu BB kremi çok sevdim.

Elimin üzerine size göstermek için birazcık sürdüm ve dağıtmadım. Aslında sizinde gördüğünüz gibi içinde grilik var ama yüze sürülünce her ne hikmetse ten renginizle uyum içinde oluyor. Gerçekten kapatıcılığı bir BB kreme göre çok başarılı. Ayrıca yüzüme verdiği hissi ve duruşunu da çok sevdim. Cilde doğal bir görünüm kazandırıyor. 

Missha Perfect Cover BB Cream Krem
Missha Perfect Cover BB Cream Krem

Yukarıdaki fotoğrafta da dağıtılmış halini görebilirsiniz. Aslında Missha'nın farklı özellikte bir kaç BB kremi daha mevcut. Ben kapatıcılığa önem verdiğim için Perfect Coverı seçtim ama siz kendi isteklerinize göre farklı BB kremlerine yönelebilirsiniz Missha'nın. Missha'nın sayfasında "BB kremler" diye ayrı bir sekme de mevcut. Buradan bakabilirsiniz.

İçeriğinde güneş koruyucusunun da olması bir artı olmuş yani güneş koruyucu sürmenize gerek yok. Yalnız bazı kişilerden duyduğuma göre yazın yağlı ciltlerde sivilce yapıyormuş bunu da dikkate almanızı öneririm.
5 yorum:

 1. Instagramdan takip etmeme ragmen her nasil olduysa blogunu takip etmiyormusum, ama artik takipteyim :) Bu markayi ve özellikle bb kremini merak ediyordum, eger kücük boyunu bulursam ben de denemek istiyorum tesekkürler paylasimin icin :)

  YanıtlayınSil
 2. yapısı fena değil ama BB lerle çok anlaşamıyorum artık bir de bu çok gri gelmeye başladı bana..

  YanıtlayınSil
 3. Ben de kullandığımda çok sevmiştim bu ürünü. Güle güle kullan sen de, sevgiler!

  YanıtlayınSil
 4. Bence de kapatıcılığı çok iyi. Hatta bana biraz bb kremden çok fondöten gibi geldi. Yağlı ciltlere ise ağır geldiği doğru. Ben şu mevsimde bile kullanamıyorum, çok ağırlık yapıyor, yağlandırıyor.

  YanıtlayınSil
 5. Ben de çok severek kullanmıştım. aslında pek BB krem insanı da değilim CC kremler daha bana göre. Çünkü yağlı ciltliyim.

  YanıtlayınSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13