İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

25 Nisan 2017 Salı

Elele Burç Yorumlarında Bir Şanslı GünümHerkese merhaba :) Bugün sizlere başıma gelen ilginç bir olaydan bahsetmek istedim. Ben tam tipik bir Balık Burcuyum. Bir eve bir Balık Burcu yeterken şansa benim minik oğlum da Balık Burcu oldu. Benim 9 Mart, Altuğ'un ise 16 Mart :) Ben kendimi bildiğim için aslında onun Balık Burcu olmasını hiç istemedim ama dedim ki içimden de burçların etkileri kadın - erkek arasında farklılıklar gösterebilir. 
Ara ara burçlara internetten bakarım. Geçenlerde Elele'den günlük burç yorumlarıma bakarken "Bugün çok şanslı gününüzdesiniz" diye yazıyordu Balık Burcu için. Şans kelimesini duymak, okumak insanın gerçekten pozitifleşmesini, umutlanmasını sağlıyor. Bu da kelimelerin büyüsü olsa gerek. Bir böyle nötrlendim, pozitife yöneldim. Bugün şans benimle dedim sonra aklıma Altuğ'un da Balık Burcu olduğu geldi. Yani bir evde iki şanslı :) Çıktık dışarı :)


Şansa hava da güzeldi. Burcumda okumuştum şans benimleydi ya valla işlerim hep denk gitti. Aradığım bir ayakkabı vardı ona denk geldim hem de istediğim numaradan son bir tane kalmıştı onu da ben aldım. Böyle kahve falan içeceksem hep Altuğ  baltalar. Kokusunu alıyor derim çünkü uyurken uyanır falan. Yeni bir kahve çıkmıştı fındıklı :) onu denemek istedim şaşırtıcı olarak hiç kahve sırasına denk gelmeden, Altuğ da hiç baltalamadan kahvemi aldım ve içtim. Bu da benim için şans oldu çünkü şanslı günümdeydim. Artık iyice havaya girmişim hakikaten çok şanslı günümdeyim ben diye derken aklıma milli piyango bileti almak geldi :) Her zaman denk geldiğim bilet satan amcanın yanına geldim bir tane milli piyango bileti seçtim. Sonra durdum dedim ki bir tane de Altuğ'un şansına seçeyim :) O da Balık ve o da çok şanslı gününde. Bir çeyrek bilet de onun için aldım. Sonra ne oldu bilin bakalım. İkimizin biletine de amorti çıktı :) Böyle bir olay yaşayınca her gün bakar oldum artık Elele'den günlük burç yorumlarıma . Bence siz de bir deneyin ve mutlaka o günü yorumları kafanızın bir köşesinde tutarak değerlendirmeye çalışın. ;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13