İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

31 Temmuz 2017 Pazartesi

Note Terracotta Powder


Herkese merhaba :) Bugün sizlere esmerseniz sağlıklı bir bronz ten ile görünmek ya da bronzlaştıysanız bu bronzluğu daha güzel ön plana çıkartmak için tek başına kullanmanız yeterli olacak olan harika bir üründen bahsetmek istedim. Note markasına ait Terracotta Powder ı neden bu kadar sevdim okumak isterseniz yazının devamına buyrun :)
Note Terracotta Powder aslında benim uzun zamandır aklımda olan bir üründü. İndirim zamanını yakaladığım anda hemen aldım çünkü kaçmaz bir ürün hatta son kalanı aldım desem yeridir. İndirimden önce kozmetik marketlerde gezinirken bu ürüne baktığım sırada bir kaç satış elemanı beni başka markalara yönlendirmeye çalıştı. Ben ürünü daha önce bir kere denemiştim ve bayılmıştım. Bu arada bendeki rengi de bence en güzeli 03 Caramel Cake. Diğer markalara yönlendirme yaparken de kullandıkları cümleler ;
- Çok fazla parlak.
- Doğal görünüm vermez.
- Şu marka daha doğal ışıltı katar.
- Yüzün çok az bölümüne uygulanabilir, tüm yüze uygulanmaz asla.

Bu arada ben konuşmadan onlar beni vazgeçirmek için bu cümlelere yöneldiler. Şimdi bunları neden yazıyorum. Hepsine karşıt görüşle geleceğim aşağıda sizlere :)


İlk bakışta bakıldığında Note Terracotta Powder 03 Caramel Cake çok çok koyu görünüyor. Mutlaka elinizi sürüp hatta yüzünüze de sürüp bir denemeniz lazım bu güzelliğin farkına varabilmeniz için.Ürün ayna içeren sağlam kapaklı bir ambalajda bizlere sunulmuş. 10 gr ve açıldıktan sonra 18 ay içinde tüketilmelidir ibaresi ambalajda bulunuyor. Note markasının terracotta olarak bir de allıkları mevcut, o seride de yanlış hatırlamıyorsam 03 var o yüzden alırken mutlaka kontrol edip alın.


Şimdi gelelim güzelliğine. Elinize sürdüğünüzde ışıltısı size fazla gelebilir belki ama yüzünüze bronzken sürdüğünüzde öyle doğal öyle güzel duruyor ki, hani beni başka markaya yönlendirmeye çalışan satış elemanlarının kurduğu cümleler var ya hepsini çöpe atıyorsunuz kafanızda.


Esmerseniz ya da şu an yanık tenliyseniz mutlaka Note Terracotta Powder 03 Caramel Cake pudrayı bir deneyin. Sağlıklı bir cilt ile doğal bir görünüm kazanıyorsunuz. Yüzünüzde istediğiniz bölgeye uygularsınız asla abartıldığı gibi parlak bir etki söz konusu değil. Sağlıklı bronz bir ten ışıltısı katıyor bu da en güzeli değil mi? Yani bu ürün yüzünüzle buluştuğunda gerçekten sizi etkileyecek bir ürün. Bronz halim geçince Note Terracotta Powderı kullanamayacağım diye şimdiden üzülüyorum desem yalan söylemiş olmam. Siz bu seriyi denediniz mi hatta 03 ü denediniz m görüşlerinizi bekliyorum ;)


3 yorum:

  1. Note un yüz ürünleri çok başarılı zaten ��������

    YanıtlaSil
  2. elimdekiler bitince mutlaka deneyeceğim

    YanıtlaSil
  3. 02 numarasını beğenerek aldım bende...

    YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13