İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

7 Nisan 2020 Salı

Revolution Wild Animal Courage Palette


Revolution Wild Animal Courage Palette
Revolution Wild Animal Courage Palette

Watsons mağazaları ve internet sitesinde satılan Revolution markasının ürün çeşitliğine ve hız kesmeden sık sık ürün çıkartmasına gerçekten hayranım. Öyle bir an oluyor ki inanın hangisini alacağımı şaşırıyorum çünkü renk ve tasarım yönünden beni aynı anda bir sürü ürünü cezbedebiliyor. Revolution Wild Animal Courage Palette beni görür görmez aklıma girdi ve ilk fırsatta hemen aldım. Hatta youtube videosu bile çektim. Yazımı okuduktan sonra izlemeyi unutmayın. Revolution Wild Animal Courage Palette
Revolution Wild Animal Courage Palette

Tonlar, renkler, tasarım ahhh ahhh Revolution sen neler yapıyorsun böyle? Leopar desenini çok sevmem ama bu paleti görünce nedense bir sempatim oldu leopar desenine diyebilirim. Revolotion markasında görmeye alışkın olduğumuz sert kapak burada da karşımıza çıkıyor. Ayrıca aynasının da olmasını çok sevdim. Hem gündüz hem gece kullanımına uygun bir palet Revolution Wild Animal Courage Palette.

Renklere yakından bakalım isterseniz. Hem mat hem de ışıltılı olarak tercih edebileceğiniz iki baz rengi olması bence güzel düşünülmüş bu palette. En üst sırada sadece tek mat renk mevcut. İkinci sıra da ise yine tek bir mat renk var. Bu arada yapıları yumuşak ama tozutmuyor. Paletin içinde her ne kadar ilk bakıldığında ışıltılı gibi görünse de 4 adet sıkıştırılmış pigment de varmış. Paletin arkasında renkleri işaretlemişler ama işaretli renge baktığımda tam çözemedim karıştı mı bilmiyorum etiket açıklamasında :)

Işıltılı renklerden bazıları çok kuru yapıda ellediğinizde direkt hissedebiliyorsunuz. Pigmentler ise genelde anlamda gayet iyi.

En alt sırada ise mat renkler çoğunlukta. Bana çok farketmiyor mat renklerin az olması sanırım ışıltılı olanları daha çok seviyorum. 

Revolution Wild Animal Courage PaletteRevolution Wild Animal Courage Palette

Videomu izlemek isterseniz aşağıya sizin için ekledim :)

3 yorum:

  1. Bu palette en beğendiğim mat toprak tonları oldu :)

    YanıtlaSil
  2. Revolution markasının paletleri gerçekten çok başarılı, fiyatları da kalitesine göre çok uygun bence :)

    YanıtlaSil
  3. Renkleri çok güzelmiş ama yapısı çok ilgimi çekmedi :)

    YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13