İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

16 Şubat 2014 Pazar

Ixora Fantasy Set


    

Ixora Parfüm'den dün çok güzel bir paket aldım adeta Sevgililer Günü hediyesi gibi oldu :) Daha önce size Ixora Parfüm'den bana denemem için gelen ürünleri tanıtmıştım. Okumadıysanız hemen buraya TIK TIK ;)

Ixora'nın ürünleri gerçekten çok güzel ve kaliteli. Bu sefer de denemem için bana Fastasy Serisinden Dream Fantasy'i yollamışlar. Merakla ürünleri incelemek için hemen kutuyu açtım. 

Kutu içeriği Parfüm (50ml), duş jeli (150 ml) ve el&vücut (50ml) losyonundan oluşuyor. Fastasy Serisinde 5 farklı çeşit mevcut. Buradan inceleyebilirsiniz.

             

Dream Fantasy Serisini ben gerçekten çok beğendim. Parfümü bayağı bir kalıcı. Çiçek kokularını seviyorsanız tam size göre diyebilirim. Kremin hem el hem de vücut için kullanılması çok güzel. Güzel bir nemlendirici özelliğe sahip. Duş jeline gelirsek parfümün kokusunu banyo yaparken hissetmek çok hoş oluyor kalıcılık artıyor.
Ürün içeriklerini incelersek;

DREAM FANTASY
Koku Ailesi: Floral-Fruity
Koku Notaları: Kivi, Böğürtlen, Mandalina Çiçeği, Nilüfer, Musk, Sandal Ağacı, Frezya

FANTASY SERİSİ KREMLERİ
Kremin özel içeriği sayesinde cildi besliyor, nemlendiriyor ve canlandırıyor.Tatlı badem yağı ve keratinin de kremin içeriğini oluşturuyor.

FANTASY SERİSİ DUŞ JELLERİ
Duş jeli ile parfümünüzün kalıcılığını pekişir. Zeytinyağı özleri ile Fantasy duş jelleri duşta kuruyan cildi rahatlatır ve besler.

             

             

             

             

             


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13