İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

19 Şubat 2015 Perşembe

M.A.C Studio Fix Powder - Pudra

M.A.C Studio Fix Powder - Pudra
M.A.C Studio Fix Powder - Pudra

Yine sizinle paylaşmadığım aldığım ürünlere baktım durdum gözüme M.A.C  Studio Fix Pudra takıldı. Kaptım hemen başladım yazmaya.


Bu ürünü alalık çok olmadı. Elimde pudra bitmek üzereydi ben de pudra arayışına girdim derken bir çok blogda ve instagramda bu pudranın adını ve namını duyunca denemek istedim. Fondöten kullanmak istemiyorsanız ve yine de kapatıcı özelliği olan bir ürün arıyorsanız 
M.A.C  Studio Fix Pudra tam size göre  çünkü Fondöten ve pudranın tek adımda uygulanması bu ürün de mevcut. Yüksek kapatıcılığı ile gerçekten cilde kadife bir dokunuş veriyor. Parlama yapmıyor mat bir görünüm sağlıyor ve en güzel özelliklerinden biri de Uzun Süre Kalıcılık: Sekiz saate kadar kalıcı olduğu iddia ediliyor. Ben saat tutmadım ama sabah sürüp çıktığım bir gün akşam hala duruyordu yüzümde.
M.A.C Studio Fix Powder - Pudra
M.A.C Studio Fix Powder - Pudra 
Ürün 15 gr. Bendeki numarası NW25. Buğday tenli olduğum için en çok yüzüme giden bu renk oldu.  Yuvarlak bir ambalajı var, İçinde aynası da mevcut ayrıca altta ızgaralı bir bölüm var burada da süngeri bulunuyor. Yani benim sevdiğim tarzda çantaya atmalık ve çıkmalık.

Kapatıcılığı iyi olduğu için aslında bu ürünle fondöten kullanmaya gerek yok ama ben nemlendirici sürdükten sonra üzerine M.A.C Prem+Prime sürüm kurumasını bekliyorum ve sonra da M.A.C  Studio Fix Pudrayı kendi süngeri ile uyguluyorum. Eğer illa fondöten de kullanıcam derseniz ki bence gerçekten gerek yok o zaman M.A.C  Studio Fix Pudrayı kendi süngeri ile değil de fondötenin üzerine bir pudra fırçası ile uygulamanızı öneriyorum.

M.A.C Studio Fix Powder - Pudra
M.A.C Studio Fix Powder - Pudra
Eğer çok kuru bir cildiniz varsa nemlendirici mutlaka uygulayın. Benim cildim kuru değil ama ben yine de nemlendirici sürmeyi adet edinmeye çalışıyorum kendime. :)  

Bu arada devam eden Blog Çekilişime katılmak için hemen buraya TIK TIK :)

M.A.C Studio Fix Powder - Pudra
M.A.C Studio Fix Powder - Pudra 2 yorum:

  1. oyle guzel anlatmıssın kı almaya karar verdım kullandıgım pudra bıttıkten sonra mutlaka bunu alacagım ellerıne saglık :)

    YanıtlaSil
  2. Çok güzel görünüyor, zaten mac olunca insanın her şeyi alası geliyor ;)
    Bu arada bloğunu yeni keşfettim ve hemen takibe aldım :) Bana da beklerim, sevgiler...

    YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13