İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

9 Mayıs 2016 Pazartesi

Maybelline Color Tattoo Creme de Nude 93 Göz Farı

Maybelline Colour Tattoo Creme de Nude 93 Göz Farı
Maybelline Colour Tattoo Creme de Nude 93 Göz Farı

Merhaba herkese :)
Bugün sizlere bir süre önce ülkemizde satışa sunulan ve herkesi anlata anlata bitiremediği için ben de acayip merak uyandıran Maybelline Color Tattoo Creamy Mattes serisinden Creme De Nude 93 24 saat kalıcı göz farından bahsedeceğim.

Ben bu ürünü bayağı bir kozmetik market gezdikten sonra bulabilmiştim ve aslında Creamy Beige rengini de almıştım ama instagramdan da paylaştım birisi açmış ve parmak izlerini bırakmıştı ben de satın alırken böyle bir şey olacağı aklıma gelmediği için orada açıp kontrol etmemiştim. Eve gelince ortaya çıkınca Gratis' e gittim ve söyledim sağolsunlar hemen yardımcı oldular ve iade aldılar. Eğer aynı üründen olsaydı tabi ki alacaktım ama malesef tükenmişti.


Maybelline Colour Tattoo Creme de Nude 93 Göz Farı
Maybelline Colour Tattoo Creme de Nude 93 Göz Farı

Gelelim Creme de Nude göz farına. Kalıcılığının 24 saat olduğu vaad edilen bu ürünü tek başına kullanmadım çünkü harika bir baz aslında bu ürün. Tek başına kullanabileceğiniz gibi far altına da bu ürünü kullanabilirsiniz. Göz kapağındaki renk eşitsizliğini düzeltip makyaj öncesi rengi düzenleyen bir ürün. Kalıcılığı da bence gayet iyi 24 saat duracak bir ortamım olmadı ama günün sonunda göz makyajım aynen duruyordu. Bu da yeterince kalıcı olduğunu bence kanıtlamış oluyor.

Ürün bence en iyi parmakla uygulanıyor. Uygulamadan sonraki pürüzsüz görüntü gerçekten çok başarılı dediğim gibi tek başına da güzel bir far aynı zamanda ama ben far bazı olarak kullanmayı tercih ettim.

Yapısı yoğun. Eğer göz kapaklarınızın kuruluğundan şikayet ediyorsanız öncesinde nemlendirip bu ürünü kullanırsanız daha iyi edersiniz.

Maybelline Colour Tattoo Creme de Nude 93 Göz Farı
Maybelline Colour Tattoo Creme de Nude 93 Göz Farı

Ürün indirimli olarak 11 tl civarındaydı ama normal fiyatı da sanırım 19 tl. Şu ara indirimden dolayı stokta sıkıntı olabilir ama belirli bir süre için satışa sunulan bir ürün değil stoklar yenilenince istediğimiz zaman satın alabileceğimizi düşünüyorum ;)

12 yorum:

 1. Bu renk için kaç mağaza gezdim ve tam bulup sepete attım derken kasadan önce son bi kontrol etmek geldi aklıma ne göreyim ikisini de parmaklamışlar ve delirdim ! insanlar çok terbiyesiz tester olmayan şeyi açıp bırakmak nedir öylece ? Çemkirmem bitti :D Olumlu bi yorum okuduğuma sevindim indirimsizken rahatça bulurum diye düşünüyorum :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yazdığım gibi benim de aynı olay başıma geldiği için artık duyunca şaşırmıyorum. Aynı şey o yapanların da başına gelse nasıl olur onu düşünmeleri gerek

   Sil
 2. baz olarak performansını ben de beğendim..

  YanıtlaSil
 3. Ben de bu rengi çok beğendim! Creamy Beige'i daha öcne İngiltere'den almıştım, ona da bayılmıştım. Güle güle kullan, sevgiler!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben daha creamy beige i deneyemedim malum birisi parmakladığı için geri verdim :(

   Sil
 4. Tabiki yine gelir gelmez karaborsa olan bir urun daha :/

  YanıtlaSil
 5. Ben de deneyeceğim en kısa zamanda. Rengini çok beğendim.

  YanıtlaSil
 6. Uzun zamandır mac paint pot'lardan mı alsam diye düşünüyordum, artık gerek kalmadı. Bu serinin gelmesine çok sevindim. İlk indirimde alacağım.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bu hem daha uygun fiyat hem de performansı da yerinde ;)

   Sil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13