İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

23 Mayıs 2018 Çarşamba

Rosegal Çanta ve Ayakkabı AlışverişimHerkese merhaba :) Uzun bir zaman sonra yeniden alışveriş yazısı yazıyorum. Aslında ürünler bana geleli bayağı bir zaman oldu ama benim ayak parmağımdaki bir rahatsızlık yüzünden bir süre bandajlı dolaşınca bir çok ayakkabı ayağıma olmadı. O yüzden bu ayakkabıyı da deneyemedim açıkcası. Artık iyileştiğime göre yazılara devam edebilirim. Rosegal sitesinden bir çanta ve bir ayakkabı sipariş ettim. Ürünler elime çok çabuk ulaştı. Detaylara birlikte bakalım.


Hi everyone :) I write shopping again after a long time. In fact, the products came to me quite a bit of time, but because of a discomfort in my toe, I did not have a lot of shoes when I wandered around for a while. That's why I can not even try this shoe. Now I can continue writing according to the healing. I ordered a bag and a shoe from Rosegal. The products reached the elite very quickly. Let's look at the details together.
Çanta şimdiye kadar en beğenerek aldığım ve severek kullandığım çanta diyebilirim. Fashion Women PU Leather Printing Messenger Bag Ladies Handbang Small Shoulder Bags çok şirin bir tasarıma sahip. En sevdiğim renk olan mor renkte. Üzerinde baskılı desen var. Hem omuza hem da çapraz asılarak kullanılabilir. Ayrıca bir de ufak sapı var isterseniz el çantası olarak da kullanabilirsiniz. Küçük gibi dursa da içi gayet geniş. Dış kısmı kapaklı. İç kısmında da extra fermuarı var. Ayrıca su da geçirmez çünkü dış kaplaması PVC. Ben çantaya bayıldım ve kim görse beğendi bu çantayı.


I can say bag that I like and enjoy using as much as I like. Fashion Women PU Leather Printing Messenger Bag Ladies Handbang Small Shoulder Bags have a very cute design. My favorite color is purple. There's a printed pattern on it. It can be used on both shoulder and cross hanging. You can also use it as a handbag if you want. The interior is very spacious like a small one. The outside is covered. There's an extra zipper on the inside too. Also the water is also impermeable because of the outer covering PVC. I loved the bag, and who liked it, this bag.


Heart Star Pattern Skate Shoes bahara ve yaza uygun olarak beyaz. Çantama uysun diye mor renkli kalp detaya sahip. Benim ayağım 39 ama ben garanti olsun diye 40 seçtim. Çok ince çorapla anca oluyor Rahat rahat istediğim çorapla giymeyi düşünseydim 41 numara daha iyi olurmuş. Sipariş verirken bunu göz önünde bulundurup bir ya da iki numara büyük sipariş verin. Büyük ayakkabıya çare kolay ama küçük için sıkıntı olabilir. Modelini çok beğendim. Kalıp olarak da rahat bir kalıp. Hem rahat hem de şık bir model. 


Heart Star Pattern Skate Shoes white and white in accordance with summer. The purse has a purple heart check to make it fit. My foot is 39 but I chose 40 because I am guaranteed. I was thinking of putting on socks that I would like to have comfortable comfort. 41 would be better. When ordering, consider this and order one or two large numbers. Big shoes are easy to resort but small can be a nuisance for you. I like your model very much. The mold is also a comfortable mold. It is both comfortable and stylish.
Ürün detaylarını yazının en altına ekliyorum. Bir sürü renk ve model var. Mutlaka bakın. Özellikle tasarımlar bir harika. Ayrıca fiyatlar da çok uygun ;)


I add the product details to the bottom of the article. There are a lot of colors and patterns. Absolutely. Especially the designs are great. Also the prices are also very cheap;)
 Çanta-Bag/ Fashion Women PU Leather Printing Messenger Bag Ladies Handbang Small Shoulder Bags

Ayakkabı -  Shoes / Heart Star Pattern Skate Shoes

2 yorum:

  1. Çantanın deseni aşırı sevimliymiş! Beyaz sneaker ise bahar ve yaz alyarının kurtarıcısı bence! Hepsini güle güle giy-kullan. Sevgiler!

    YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13