İzleyiciler

Adsense 3

Instagram

1 Aralık 2017 Cuma

Rosegal Sitesinden Neler Aldım

Rosegal

Herkese merhaba :) Kış gelince kışlık alışveriş yapma vakti de benim için geldi. Kışın en çok mont alışverişi yapıyorum. Geçen gün Rosegal sitesinde çok beğendiğim bir mont ve bir güneş gözlüğü sipariş ettim. Mont ve güneş gözlüğü sevenler yazımı mutlaka okuyun. 


Hi Everyone :) When it comes to winter, shopping for winter has come for me. I buy the most mont shopping in the winter.  I ordered a jacket and a sunglass I liked very much at Rosegal. If you like sunglasses and jackets, be sure to read my writing.


Rosegal

Kürklü ürünler yine bu sene de moda. Ben de kürk yaka lacivert mont seçtim kendime. Ön kısmı hem fermuarlı hem de çıtçıtllı. Ayrıca iki adet cebi var. Kürk yakayı isterseniz çıkartabilirsiniz. Ben modeli gereği kürk yakası ile kullanmayı tercih ediyorum. Kenar kısımlarda gül kurusu renginde şeritler var. Jeans ile çok şık duran bir model. Ayrıca rengi gereği de çok rahat diğer kıyafetleriniz ile kombin yapabilirsiniz.


Furry products are again fashionable this year. I chose Long Sleeve Pocket Design Winter Padded Coat jacket myself. The front part is both zipped and snap fastened. There are also two pockets. If you want fur coat, you can remove it. I prefer to use the model with the fur collar. There are stripes of rose-colored sugar on the edges. A very stylish model with jeans. You can also combine with other clothes that are very comfortable in color.


Rosegal

Güneş gözlüklerim ise yaz kış vazgeçmediğim aksesuarım. Genelde farklı tasarımda güneş gözlükleri tercih ederim. Rosegal sitesinde de mavi pembe renkli camları olan bu güneş gözlüğünü hemen satın aldım. Camları geçişli. Üst kısım mavi alt kısım ise pembe. Modeli ise altıgen. Çerçeve kesimi çok değişik olduğu çok hoş yansımaları var. Yeni montumla güneş gözlüklerini ben çok yakıştırdım. 

                                Ürünleri incelemek ve satın almak için detaylar en aşağıda.My sunglasses are an accessory I did not give up on summer and winter. I usually prefer sunglasses in different designs. I immediately bought this sunglass with blue-pink windows in the Rosegal site. The windows are transitional. Upper part is blue color, lower part is pink color. Models are hexagonal. There are very nice reflections that are very different from the frame cut. I put on my sunglasses with a new coat.


         Details for reviewing and purchasing products are at the bottom.

Rosegal

Rosegal

Rosegal

Rosegal

Mont / Rosegal
Güneş Gözlüğü / Rosegal

6 yorum:

 1. evet mont çok güzelmiş güle güle kullan :-))

  YanıtlaSil
 2. güzel seçimler iyi günlerde kullan

  YanıtlaSil
 3. Yalnız gözlük de, mont da çok başarılıymış. Her ikisini de çko beğendim ama gözlüğe ayrıca bayılmış olabilirm. Güle güle giy/kullan!

  YanıtlaSil
 4. çok yakışmış bence :) kürk detaylar bu yıl cidden çok moda ben de bakıcam bişeyler :) güle güle kullan!

  YanıtlaSil
 5. Şahane seçimler güle güle kullan, takipteyim :)

  YanıtlaSil
 6. yakışmış canım güle güle giy :)

  YanıtlaSil

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13